JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Beyonce pateikė staigmeną

Beyonce pateikė staigmeną, kuri praskaidrins tavo dieną (FOTO)

Visos naujienos, susijusios su muzikos diva Beyonce, mus visuomet domina. Tačiau kai vakar vidurnaktį Instagramo tinkle aptikome naujai įkeltą atlikėjos nuotrauką, visi miegai išsilakstė.

Gėlių puokštės fone Beyonce pozavo… su augančiu pilvuku! Po nuotrauka Beyonce rašė: „Mes norėtume pasidalinti savo meile ir laime. Mes esame palaiminti du kartus. Mes laimingi, jog mūsų šeima pasipildys dar dviejais asmenimis “. Taip atlikėja leido gerbėjams suprasti, jog ji ir jos vyras, reperis Jay- Z laukiasi dvynukų.

Tikra laimė, tiesa? Daugelis spėjo, jog dukrelė Blue Ivy bus pirmas ir paskutinis poros vaikas, tačiau likimas įžymybėms padovanojo dar vieną džiugesį. Nors Beyonce iki šiol aktyviai koncertavo, sceninę veiklą jai teks pamiršti ir atsiduoti laukimo džiaugsmams. Žinant, kokia mylinti ir atsidavusi motina yra Beyonce, tikėtina, jog dvynukais ji rūpinsis taip pat atsakingai kaip ir pirmąja dukrele.

Beje, Beyonce nėra iš tų, kurios iki paskutinio nėštumo mėnesio intensyviai dirba – laukdamasi pirmosios dukrelės, atlikėja leido organizmui pailsėti ir atšaukė suplanuotus koncertus. Ką gi, turėsime net tris augančius muzikinius talentus! Tiesa, dvynukų lytis kol kas nežinoma, galbūt tai yra ir paslaptis patiems tėveliams.

Beyoncei šiuo metu belieka palinkėti ramybės ir džiugesingo laukimo!

Mano išsaugoti straipsniai