JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Domantas Sabonis su žmona Shashana atskleidė į pasaulį atkeliausiančio vaikelio lytį

Domantas Sabonis su žmona Shashana atskleidė į pasaulį atkeliausiančio vaikelio lytį

Prieš tris mėnesius buvo paskelbta, kad krepšininko Domanto Sabonio ir jo žmonos, Shashana Rosen šeimoje – džiugios nuotaikos. Pora laukia į pasaulį atkeliausiančio antrojo vaikelio.

Apie tai pranešė pati Shashana Rosen, socialinėje medijoje paviešinusi jaukų kadrą drauge su Domantu Saboniu – jame matyti ir nėščiosios pilvukas. Po šia nuotrauka pasipylė sveikinimai jaunajai šeimai – daugelis džiaugėsi Sabonių šeimos pagausėjimu, linkėjo S. Rosen sveikatos bei ramaus laiko belaukiant antrosios atžalos, jau greitai atkeliausiančios į šį pasaulį.

Na, o neseniai Domantas Sabonis ir Shashana Rosen atskleidė savo vaikelio lytį. Pora internete dalijosi vaizdo įrašu, kuriame matyti, kad vaikelio lytį išdavė iš susprogdinto juodo baliono pasipylę konfeti. Rožinė spalva parodė, kad jiedu susilauks mergaitės.

View this post on Instagram

A post shared by Shashana (@shushsabonis)

Primename, kad D. Sabonis ir S. Rosen žiedus sumainė 2021 m., o pirmoji vaikelio susilaukė Lietuvai ypatingą dieną – 2022 m. kovo 11-ąją. Savo asmeninį gyvenimą nuo smalsių akių slepianti pora susituokė jaukioje privačioje ceremonijoje Prancūzijos pilyje.

Poros pirmagimis – berniukas. Pats D. Sabonis apie šeimos pagausėjimą praėjusiais metais pranešė per spaudos konferenciją. Konferencijos vaizdo įrašas kiek vėliau buvo patalpintas krepšinio klubo „Sacramento Kings“ socialinio tinklo „Twitter“ paskyroje. Taip krepšinio klubas sveikino D. Sabonį ir S. Rosen sulaukus pirmagimio. 

„Taip, mes susilaukėme kūdikio. Esu labai laimingas, buvau su žmona ir tai yra nuostabu“, – vaizdo įraše sakė pirmagimio susilaukęs krepšininkas.

Mano išsaugoti straipsniai