JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Ankstyvoje jaunystėje buvo dailesnis? „Hario Poterio“ aktorius

Ankstyvoje jaunystėje buvo dailesnis? „Hario Poterio“ aktorius, teigiama, prarado žavesį (FOTO)

Vienas ryškiausių „Hario Poterio“ sagos knygų personažų, Ronio Vizlio vaidmenį atlikęs britų aktorius Rupertas Grintas visuomet išsiskyrė unikaliu žavesiu. Raudonplaukis, charizmatiškasis vaikinas niekad nestigo linksmumo bei pasižymėjo tobulu humoro jausmu.

Deja, šiuo metu raudonplaukis jau nebeatrodo toks žvitrus ir energingas kaip kadaise. Vienoje JAV filmo premjerų pasirodęs Rupertas atrodė mažų mažiausiai pavargęs – maišeliai po aktoriaus akimis buvo tiesiog milžiniški! Stresas, nemigos naktys, o galbūt paprasčiausia genetika? Yra atvejų, kuomet pilki ratilai po akimis bėgant metams ryškėja vis labiau, todėl gali būti, jog Ruperto išvaizdos pavyzdys būtent tai ir rodo.

Rupertas Grintas
Rupertas Grintas
Vida Press
Rupertas Grintas
Rupertas Grintas
Vida Press

Ištikimiausi Ruperto gerbėjai nuogąstauja, galbūt pakitusi aktoriaus išvaizda – nesveiko gyvenimo būdo ar rimtų sveikatos sutrikimų priežastis. Na, Rupertas ne viename interviu pripažino, jog negyvena taip sveikai, kaip norėtų – dažnai piktnaudžiauja greituoju maistu ir neatsispiria alkoholiniams gėrimams. Norėtųsi, jog tokie papilkėjimai po akimis tebūtų įprastinio nuovargio ženklas!

Rupertas Grintas
Rupertas Grintas
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai