JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Moksliškai įrodyta: būtent ši merginų savybė lemia jų patrauklumą vaikinų akimis

Moksliškai įrodyta: būtent ši merginų savybė lemia jų patrauklumą vaikinų akimis

Kaip dažnai mes, merginos, graužiamės dėl savo emocingumo. Kadangi dažniausiai vadovaujamės jausmais, mums lengva apsiašaroti žiūrint romantinį filmą ar įsižeisti dėl visiško menkniekio.

Tai aplinkiniams, ypač vaikinams, sukelia nemažai keblumų. Vis dėlto naujausios studijos irodė, jog emocinga mergina, išlaisvinanti savo jausmus, yra kur kas patrauklesnė ir labiau mėgstama nei ta, kuri slepia savo tikrąsias emocijas.

Nacionalinis mokslų institutas, įsikūręs JAV, atliko eksperimentą su grupele jaunų vaikinų. Keliems šimtams vaikinų buvo rodomos skirtingos merginų nuotraukos – vienos merginos nuotraukose rodė savo emocijas (šypsojosi, rodė liežuvį, mirksėjo akimis ir panašiai), o štai kitos merginos pozavo bandydamos nuslėpti savo emocijas. Tyrėjai siekė išsiaiškinti, kokios merginos vaikinams patiko labiau – merginos, kurios buvo linkusios rodyti daugiau savo emocijų, ar tos, kurios atrodė šaltesnės ar pasyvesnės.

Fotolia nuotr.

Atlikus eksperimentą buvo prieita prie išvados, jog vaikinams buvo patrauklesnės tos merginos, kurių emocijas jie galėjo aiškiai nusakyti žvelgdami į merginų veidus. Merginos, kurios atrodė paslaptingesnės, šaltesnės ir rimtesnės, jiems pasirodė ne tokios patrauklios.

Įdomu, kodėl tuomet daygybę merginų laikosi taktikos išlikti šaltomis ir nepasiekiamomis? Psichologų teigimu, tokiu elgesiu dažniausiai pasižymi merginos, kurios perdėtai nepasitiki savimi – išvaizda ar bendravimo gebėjimais. Būtent todėl jos atrodo mažiau patrauklios nei tos, kurios laisvai išreiškia savo emocijas.

Todėl jei nesuskaičiuojamą kartą verki savo vaikinui ant peties žiūrėdama graudžią dramą, nelaikyk savęs silpna ar nesugebančia sutramdyti savo moteriškosios prigimties. Pasirodo, vaikinai emocijų išlaisvinimą laiko dar ir kokia žavinga savybe!

Mano išsaugoti straipsniai