JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Nauja PANELĖ: kas laukia rugpjūčio numeryje „Be patyčių“?

Nauja PANELĖ: kas laukia rugpjūčio numeryje „Be patyčių“?

Kartu su pagaliau sugrįžusia vasara pasirodo ir rugpjūčio mėnesio PANELĖ. Kovai su patyčiomis dedikuotas rugpjūčio numeris prekybos vietas pasieks jau šį savaitgalį, o prenumeratorės jau džiaugiasi pirmosios gavusios naują PANELĘ.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

„Rugpjūčio PANELEI pasirinkome sunkią temą – kovą su patyčiomis. Skaudu, kad beveik kiekvienas jaunas žmogus susiduria su pašaipomis, užgauliojimais, ir, deja, dažnai bijo jiems pasipriešinti ar kreiptis pagalbos“, – naują žurnalo numerį pristatė PANELĖS vyriausioji redaktorė Vytautė Žališkevičiūtė.

Viršelio mergina – populiari aktorė, tekstų autorė ir laidų vedėja Beata Tiškevič-Hasanova. Viršelio merginos tekstui pasirinkome kiek neįprastą formatą – Beata į skaitytojas kreipiasi pirmuoju asmeniu ir savo laiške pasakoja, ko nežinojo būdama penkiolikos. Kiekviena mergina, sesuo, mama ar net močiutė Beatos laiške tikrai atpažins save. Juk būti mergina – didžiulis išbandymas.

Svajingai vasariška viršelio fotosesija – taip pat ypatinga: kūrybinė grupė kėlėsi ir Beatą kėlė 3 valandą ryto, kad spėtų įamžinti viršelio merginą kylančios saulės šviesoje. Rožės, romantiškas įvaizdis ir Beata Tiškevič-Hasanova, kokios dar neteko matyti. Viršelio fotosesijos autorė – Simona Bekupe (FOTOGENIJAI).

Simonos Bekupe (FOTOGENIJAI) nuotrauka.

Atlikėja Girmantė Vaitkutė – ne ta, kurią išvysime visuose muzikiniuose konkursuose, vakarėliuose ar renginiuose. Dainininkė atidžiai renkasi, ką dainuoti, kur dalyvauti ir kaip pateikti save klausytojams. Rugpjūčio PANELĖS numeryje Girmantė atvirauja, kad jei jai reikėtų šiandien sugrįžti į mokyklą, ten jai būtų… šakės. Dainininkė, skautė, mokytoja ir tiesiog įkvepianti herojė – žurnalistės Živilės Karevaitės straipsnyje „Atrasti save“.

FOTOGENIJAI nuotr. 

Geriausiu galima tapti ir nepasiduodant spaudimui bei neišsižadant savęs. Geriausias jaunasis Lietuvos menininkas Petras Lincevičius jau mokykloje susidurdavo su replikomis, kad pasirinkus meno specialybę bus blogai, o tapant kaimo motyvus šiuolaikiniame moderniame pasaulyje tiesiog pražūsi. Iš mažo Šilavoto miestelio kilęs menininkas šiandien rengia savo parodas, mūzų nelaukia ir į tapybą žiūri kaip į bet kokį kitą darbą, kuriam reikia grafiko, disciplinos ir geležinės kantrybės. 

Naglio Bieranco (FOTOGENIJAI) nuotrauka

Naujiena žurnale – jautrus projektas PARAMA. Pirmąja jo heroje tapo kaunietė Monika Petkevičiūtė, kuriai – tik šešiolika, o jos „sąskaitoje“ – daugybė vizitų ligoninėse, daugiau nei 100 narkozių, sudėtingos operacijos ir vienintelis noras, kad diena praeitų be skausmo. Tačiau Monika su šypsena kabinasi į gyvenimą ir tikisi savo pavyzdžiu įkvėpti kitus ir tiki, kad jei jau likimas skyrė išbandymus, nuleisti rankų nevalia.

Živilės Marcinkevičienės nuotrauka

TAIP PAT NUMERYJE:

Dvyliktokas, įkūręs sėkmingą verslą
Patyčios: lemtinga ir skaudi problema
Neformalai, kurie už teisę būti savimi kovoja ir kumščiais
Kai gyvatė ir pavojingas voras mielesni už šuniuką
Suvaidintas gyvenimas išmaniajame ekrane, dėl kurio esam nelaimingi
Vintažinė mada: stilius iš padėvėtų drabužių

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Mano išsaugoti straipsniai