JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
PANELEI 20: kokie intymūs klausimai lietuvaitėms rūpėjo prieš 15 metų?

PANELEI 20: kokie intymūs klausimai lietuvaitėms rūpėjo prieš 15 metų?

Žurnalui „Panelė” birželį sukanka 20 metų! Per šį laiką skaitytojus džiuginome, šokiravome, virkdėme ir sukėlėme visą rankinę daugiau įvairiausių emocijų.

Nors žurnalo dizainas, konkursai ir temos keitėsi, tačiau visus tuos dvidešimt metų pastovus išliko vienas dalykas – savo skaitytoją mes visada gerbėme ir visa širdimi mylėjome! 20-mečio proga nusprendėme atsigręžti atgal ir prisiminti pačius įdomiausius mūsų publikuotus straipsnius! Mielieji, Jūsų dėmesiui – rubrika PANELEI 20!

Vaivos raudonasis puslapis – viena iš kertinių mūsų temų. Prieš kelis metus žurnalas netgi pateko tarp top 5 skaitomiausių tarp vyriškosios lyties atstovų. Vyriškiai patvirtino, kad labiausiai juos intriguodavo būtent minėtoji rubrika!

Prieš savaitę atsukome laiką 16 metų atgal, o šį kartą – vieneriais metais mažiau. Smagiausi raudonojo puslapio perliukai iš 1999 metų „Panelės” Jums!

Kai aš juokiuosi, prileidžiu į kelnes. Ką man daryti? Mano gydytoja patarė gausiau gerti arbatų, bet ir tai nepadeda. Padėkite man? Sonata, 16 metų.

Labai juokiantis visiems visko gali nutikti. Dažniau šlapinkis.

Aš draugauju su 18 metų vaikinu. Jis mane labai myli. Tačiau, kai pasiliekame dviese, kai jis mane glamonėja ar bučiuoja, mane pradeda pykinti. Jam to nesakau, nes nenoriu jo prarasti. Patark, nes gyvenu tokiame mieste, kaip Panevėžys, kur nėra jokių jaunimo centrų. Miglė, 14 metų.

Pykinimas tai vienas iš tavo vidinių organizmo pasipriešinimų per daug ankstyvoms glamonėms ir bučiniams. Visai būtų neblogai, kad tu jį ir prarastum, nes keturiolikmetei, manau, su aštuoniolikmečiu kol kas daug bendrų interesų ir neturėtų būti.

Man patinka vyresnio amžiaus vyrai. Prieš mėnesį santykiavau su draugės tėvu. Jam 40 metų. Jis nori dar. Ką man daryti? Skubiai atsakyk. Birutė, 13 metų.

Su drauge nebedraugauti, su jos tėvu nebesantykiauti, pasisakyti savo mamai. Trylikos metų panelei vyresnis vyras gali tik būti svajonių vyro idealo prototipas, o ne lytinis partneris.

Ar nesergant mėnesinėmis, pasimylėjus galima pastoti? Ieva, 15 metų.

Galima.

Ar mano krūtys bus didesnės ir greičiau augs, jei nenešiosiu liemenėlės? Diana, 15 metų.

Tikrai ne.

Norėčiau paklausti, kodėl mano užpakalis spuoguotas? Jau nežinau, kaip su tais spuogais kovoti ir iš kur jie iš viso atsirado. Spuogeliai maži ir raudoni. Jų labai daug. Be to, maždaug kartą per mėnesį atsiranda didelis raudonas spuogas, kurį labai skauda. Būna, kad visą sėdynę skauda nuo tų prakeiktų spuogų. Vaiva, prašau nepalikti nelaimėje. Aš, 16 metų.
Sėdynės odoje „apsigyveno” mikrobai. Spuogus gydyti bet kurioje kūno vietoje – odos gydytojų darbas. Paskubėk.

Kaip atrodo tau, „Panelės” skaitytoja, kaip skiriasi moteriškos problemos TADA ir DABAR?

Mano išsaugoti straipsniai