JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
8 patarimai

8 patarimai, ką veikti vasarą

Vasara jau įsibegėja, o tu vis neatrandi smagių veiklų? Turime tau paruošę net aštuonis pasiūlymus, ką veikti vasaros metu. Pasiruošusi?

1. Planuok kelionę. Kelionės – tobulas būdas atgaivinti sielą ir pagyvinti požiūrį į gyvenimą. Nebūtina keliauti į svečias šalis – ir mūsų šalyje yra nuostabių vietų, kurias galima aplankyti. Tad čiupk į draugiją geriausius draugus ir pirmyn!

2. Imkis naujo laisvalaikio užsiėmimo. Neleiskite šiuolaikinei į pasiekimus orientuotai kultūrai priversti jus manyti, kad vieninteliai dalykai, į kuriuos turite orientuotis, yra pinigai ir darbas. Darbas palauks, todėl būtinai išbandyk kažką naujo. Tai, kas tau teiktų laimę.

3. Išmok groti muzikos instrumentu. Seniai svajoji groti gitara? O gal mušti būgnais? Vasara tinkamiausias metas tai padaryti. Tik nepabijok ir skirk tam laiko!

4. Išbandyk jogą. Joga – nuostabus būdas atsikratyti rūpesčių ir pamiršti visas negandas. Pirmiausia jogą išbandyk sporto salėje, bendrose treniruotėse, o jau vėliau galėsi praktikuotis namie.

5. Imkitės savanorystės. Paskendusi savo pačios mintyse gali pasijausti izoliuota. Savanorystė – puikus būdas save realizuoti, pajausti ryšį su pasauliu ir pasitarnauti kažkam. Juk padariusi gerą darbą jausiesi kur kas geriau.

6. Susiplanuok dieną. Jei būsi susiplanavusi konkrečias veiklas dienai, apsisaugosite nuo tingėjimo. Todėl planuokis dienas – išvykas, susitikimus su draugais, pasivaikščiojimus ar panašiai.

7. Sportuok! Tikriausiai tai pats dažniausias patarimas, kai neturi ką veikti, tačiau tikrai ne prastas. Juk dabar vasara, o sporto rūšių yra įvairių, o ypač tokių, kuriais gali užsiimti lauke!

8/ Atlik kažką tau nebūdingo! Gali nusidažyti sruogas pastelėmis. Jei esi įpratusi dažytis minimaliai – susikurk rokerišką arba pankišką įvaizdį. Sukurk filmuką vaikinui, jame gali įamžinti meilės prisipažinimą, anekdotą ar bet kokį kitą juokelį.

Mano išsaugoti straipsniai