JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Bella Hadid stiliaus gėdas patiria vieną po kitos

Bella Hadid stiliaus gėdas patiria vieną po kitos

Garsios manekenės Gigi Hadid sesuo Bella pastaruoju metu sulaukia ypač daug dėmesio, deja, ne paties geriausio.

Bella Hadid (19 m.) – viena ryškiausių Kanų kino festivalio žvaigždžių. Kelis kartus sublizgėjusi Žydrojoje pakrantėje, šiomis dienomis mergina netikėtai patyrė ne vieną stiliaus katastrofą.

Bene įsimintiniausia nesėkmė – pasirodymas kino juostos “Unknown Girl” premjeroje. Čia B. Hadid raudonuoju kilimu žengė vilkėdama gundančią vyšnių spalvos suknią. Šilkinis apdaras nebuvo iš kukliųjų, žvilgsnius traukė gili iškirptė ir beveik liemenį siekiantis skeltukas.

Vida Press nuotr.

Šis Bellos įvaizdis buvo vykęs, deja, mergina nepasirūpino tinkamomis detalėmis. Pernelyg plačiai prasiskleidus suknelei pasimatė netvarkingas manekenės tarpkojis, kuris netruko tapti aršių komentatorių auka. Jei jau vilkimi itin atviri apdarai, intymios vietelės turėtų būti sutvarkytos nepriekaištingai. Tačiau Bella pamiršo, kad akyli fotografai užfiksuos ir menkiausią klaidelę.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Ką jau kalbėti apie tai, kad mergina nuolat bandė prisidengti apnuogintą klubų ruoželį ir neleisti pernelyg atsidengti iškirptei. Suknelė akivaizdžiai Bellą vertė jaustis nejaukiai.

Vida Press nuotr.

Pernelyg atvirą apdarą Bella išsirinko ir kitam Kanuose vykusiam renginiui. Prabangios juvelyrikos vakarėlyje dalyvavusi gražuolė vilkėjo žėrintį kelnių kostiumą. Palaidinės iškirptė buvo tokia atvira, kad manekenė nuolat ją dangstė rankomis. Tiesa, neaišku ar ji baiminosi, kad krūtinė neišsprūstų, ar tiesiog norėjo sukelti intrigą.

Vida Press nuotr.

Šviežiausia B. Hadid stiliaus nesėkmė – pasirodymas labdaros pokylio “amfAR” organizuotame madų šou. Ant podiumo manekenė demonstravo sidabro spalvos ansamblį – karpytas kelnes ir švarkelį. Kadangi ji nesegėjo liemenėlės, švarkeliui atsilapojus plačiau, žiūrovai išvydo lipnia juosta pridengtas Bellos krūtis. Tai pastebėjusi mergina ir vėl bandė dangstytis.

Vida Press nuotr.

Vida Press nuotr.

Mano išsaugoti straipsniai