JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Savaitgalį rasi ne tik daug veiklos

Savaitgalį rasi ne tik daug veiklos, bet ir meilę

Vasario mėnuo kupinas meilės ir linksmybių! Čia, žiūrėk, žiemą vejam iš kiemo, o čia jau vaikštom pasipuošę širdutėmis – bet kokiu atveju – šventes smagu švęsti. Tad išsirinkim kur, ir nerkim į linksmybes drauge!

Penktadienį, prieš pasineriant į vakarėlių sūkurį, kviečiame apsilankyti muzikinėje komedijoje “Angliškas detektyvas” , kurioje galėsite mėgautis rimtu veidu kuriama absurdo kupina istorija. Lietuvos teatre itin retai pasitaikantis detektyvo žanras pakvies kartu su Šerloku ir Vatsonu išnarplioti neįtikėtinai suktą nusikaltimą. Kaip teigia spektaklio režisierius Ramūnas Cicėnas – žmogžudystę kartu su garsiaisiais tyrėjais narplios ir žiūrovai, tad pasiruoškite mįslėms, intrigoms ir, žinoma, daug juoktis. Aristokratizmas, geras tonas, kilmingos manieros ir gera ironijos dozė pakels ūpą visam savaitgaliui!

Ne paslaptis – ant nosies Valentino diena! Tądien (žinoma, ir kitomis dienomis būtų neprošal) taip norisi turėti antrą pusę… O jeigu neturite, tuomet šį penktadienį būtinai apsilankykite “Taboo” klube. Šį vakarą čia vyks “Tinder party” ! Klubas “Taboo” jungs nemokamą WI-FI, o tau tereiks į savo išmanųjį atsisiųsti Tinder programėlę, kuri pasižymi itin paprastu veikimo principu – “suveda” du žmones, anonimiškai “pažymėjusius” vienas kito nuotrauką. Tad pasižymi patikusį, lauki ir neri į pažinčių įvairovę – kas čia žino, galbūt taip atrasi savo Valentiną..?

Visi vilniečiai ir miesto svečiai šį šeštadienį laukiami Gedimino prospekte. Čia nuo pat 11 valandos visą dieną šėlti, triukšmą kelti ir visaip kaip šaltą (arba šlapią) žiemą iš Lietuvos kuo toliau varyti kvies Užgavėnės ! Šventėje laukiami velniai, meškos, giltinės, ožiai, daktarai, ubagai, nepažįstami svetimšaliai ir visi kiti nusiteikę linksmai padūkti persirengėliai. Atėjusių laukia gausi, riebi, šilta mugė su blynais ir kitais gardumynais, padūkusios tradicinės linksmybės vaikams ir ne vaikams, koncertai, šokiai ir pokštai. Tad šį šeštadienį nieku gyvu neaplenkite Gedimino prospekto!

Užgavėnių sostinė – Lietuvos liaudies buities muziejus – žiemą šį šeštadienį vyti kviečia triukšmingai šokant, trypiant ir dainuojant kartu su ansambliais ir kapelomis. O, kad jėgų netrūktų – sočiai prisikirsite blynų ir pasivaišinsite muziejaus “ubagų” virta karšta arbatžolių arbata. Užgavėnių šventėje veiklos užteks ir mažiems ir dideliems – “Kaukių dirbtuvėlėse” galėsite pasigaminti kaukę, dalyvauti viktorinose, jodinėti muziejaus arkliukais, o raumenų tvirtumą išbandyti liaudiškų žaidimų rungtyse

Kuomet vilniečiai ir kauniečiai žiemą jau bus išviję iš savo kiemo, sekmadienį tą kvies padaryti ir Klaipėda. Teatro aikštėje šurmuliuos riebaus maisto turgus ir gardžiausiais riebiausių patiekalų kvapais vilios susirinkti į paskutinius Morės pietus . O per pačius pietus, šaltiniai praneša, įvyks tikras kriminalinis įvykis – Lašininio ir Kanapinio kova ir kaip ji baigsis dar neaišku… O po tokių įvykių, ieškokite aplink besisukinėjančios Inforaganos. Girdėjome, jog ji dalins informaciją apie mieste vykstančias Užgavėnių orientacines varžybas – juk neprošal tiek prisikirtus blynų visai šeimynai palakstyti po lankytinas miesto vietas. Tad jau šį sekmadienį nepasididžiuokite ir dienos pietus rezervuokite Morei!

Šventės ateina ir praeina, o geri įspūdžiai lieka ilgam. Tad nesnausk ant sofos, trauk linksmintis į miestą! Daugiau renginių pasiūlymų rasi geros nuotaikos portale Kur.lt .

Mano išsaugoti straipsniai