JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 būdai

5 būdai, kaip pasiruošti Kalėdoms

Yra penki būdai, kaip greičiau pasiruošti kalėdiniam maratonui… Pasiruošusi?

1. Sudarykite kalėdinį grojaraštį

Pirmiausia, kiekvienas turi pasidaryti kalėdinį grojaraštį. Kai už lango sninga, o visi sėdi prie stalo ir kartu gamina kalėdinius sausainius, repo garsai ar Britney Spears dainos nesukurs tinkamos atmosferos. Geriausi kalėdiniai grojaraščiai turi įvairių dainų iš skirtingų epochų.

2. Išsikepkite ar nusipirkite imbierinį namuką

Iš anksto iškepti sausainiai nėra vienintelis saldumynas, kuris būdingas Kalėdų laikotarpiui. Šeimą sutelkti šiuo metu gali ir imbieriniai namukai. Toks namukas visai neprivalo būti didelis.

3. Puoškite, viską puoškite

Nors kalėdinės dekoracijos spalio mėnesį parduotuvėse labai erzina, nes šventės atrodo dar labai toli, tačiau labai svarbu joms artėjant turėti užtektinai papuošimų ir jais dekoruoti namus.

4. Sudarykite dovanų idėjų sąrašą

Gauti dovaną per Kalėdas – tai tik pusė malonumo. Dar smagiau artėjant Kalėdoms rasti tobulas dovanas žmonėms, kuriuos mylite, ar tai būtų dovana-pokštas, ar rimtas daiktas, kurio jiems seniai reikėjo.

5. Pasisiūlykite suvynioti dovanas ir visa kita

Dovanų pakavimas yra esminė kalėdinių tradicijų dalis, tad pasiūlykite tai padaryti labdaros tikslais ar bent jau suvyniokite savo dovanas – tai padės įsijausti į šventinę nuotaiką.

Mano išsaugoti straipsniai