JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Panelė pribloškė pasaulį: pinigus išleido pramogoms

Panelė pribloškė pasaulį: pinigus išleido pramogoms, dabar verkia

Pasaulyje egzistuoja tiek keistenybių, jog sunku ir suvokti. Šiuo metu pasaulio žiniasklaidą apskriejo žinia apie vieną merginą iš JAV, kurios poelgio kitaip ir nepavadinsi: „nei juoktis, nei verkti“.

Visai neseniai į vieną Atlantos radijo stotį paskambino 22 metų Kim (merginos pavardė slepiama) ir paprašė laidos vedėjo patarimo. Pasirodo, Kim situacija itin sunki. Jauna mergina, tik pradėjusi savo studijų metus universitete, šiuo metu yra be cento kišenėje, mat visus mokslams skirtus pinigus… išleido.

Ne, ji nerėmė skurstančių vaikų ir neskyrė pinigų gyvūnėlių prieglaudai. Milžinišką sumą, net 90 000 tūkstančių dolerių, kurie buvo skirti jos 4 metų mokslams, ji išleido per pusmetį!

Merginos seneliai, visą gyvenimą taupę anūkės mokslams, liko šokiruoti, jog mergina ne tik meta universitetą, nes nesugeba išsilaikyti jame, bet dar ir glaudžiasi pas draugę, neturėdama kur gyventi.

Kur dingo visi jaunuolės pinigai? Pasirodo, lygiai pusę metų Kim gyveno it karalienė – valgė prabangiausiose resoranuose, pirko ištaigingiausius drabužius, važiavo į keliones ir smagiai leido laiką.

Labiausiai radijo laidos vedėjus nustebino tai, jog mergina dėl savo išlaidžiavimo kaltino ne pati save, o savo tėvus! Mat jie nesugebėjo sukontroliuoti jos biudžeto ir neišmokė, kaip elgtis su pinigais.

Net ir dabar, likusi be cento, mergina nesiruošia susirasti darbo. Pikta, nelaiminga ir neturtinga – taip galima būtų apibūdinti Kim.

Kol mergina sprendžia savo gyvenimo dilemas, mes iškeliame klausimą: gal iš tiesų paleisti į platųjį pasaulį vos mokyklą baigusią merginą su milžinišką pinigų suma yra neprotinga?

Kita vertus, ir taip aišku, jog švaistyti pinigų, skirtų mokslui, nevalia…

Ką manai tu?

Mano išsaugoti straipsniai