JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 programėlės

5 programėlės, kurias verta parsisiųsti iki Kalėdų

Nors Kalėdos – šeimos šventė, net neabejojame, kad tikrai neišjungsi savo telefono. Tuo labiau, kad dar iki švenčių spėsi parsisiųsti linksmų šventinių programėlių!

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
i čia.

„Fireplace magic“

Toli gražu ne visi namie turi židinį, prie kurio galėtų susirangyti už lango pučiant žvarbiam vėjui. Jeigu nori nusiraminti žiūrint į laužą, nereikės jo toli ieškoti, tiesiog parsisiųsk programėlę ir džiaukis jaukumu!

„Goodreads“

Ilgi žiemos vakarai – puikus metas prisiminti skaitymo malonumą. Jeigu skaitai ne tik lietuvių, bet ir kitomis kalbomis, būtinai išbandyk „Goodreads“. Parsisiuntusi programėlę turėsi pažymėti, kokias knygas esi skaičiusi ir kaip tau jos patiko, o „Goodreads“ pagal tai pateiks tau naujų skaitinių idėjų. Tereiks nužygiuoti į biblioteką!

„iChristmas Tree Lite“

Mėgsti klausytis muzikos telefone? Tuomet tau praves ši šventinė programėlė, pagal telefone grojančią muziką parenkanti ekrano fono spalvą ir eglutės piešinio mirgėjimą. Neturi telefone nė vienos dainos? Ne bėda, programėlėje rasi keletą šventinių melodijų.

„Panelė“

Jeigu dar neturi panele.lt programėlės, daug prarandi. Būtent programėlės vartotojai pirmieji sužino apie naujausius straipsnius ir konkursus. Iki pat Naujųjų metų programėlėje kasdien rasi patarimų šventėms, stiliaus idėjų bei makiažo triukų. Visos šios gėrybės – tiesiog tavo telefone!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai