JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Gera žinia Hario Poterio fanams - magija sugrįžta į ekranus!

Gera žinia Hario Poterio fanams – magija sugrįžta į ekranus!

Praėjo beveik treji metai nuo paskutinio Hario Poterio filmo. Ištikimiausi Poteriados fanai vis dar tikėjosi, kad populiariųjų knygų apie magijos pasaulį autorė J.K.Rowling ras įkvėpimo ir toliau tęsti magiškąją istoriją.

Tačiau kad ir kaip liūdėjo ir verkė kūrybinė grupė nufilmavus paskutinį Hario Poterio istorijos kadrą, tęsinio, deja, bet nesulaukėme. Tačiau prieš kelias valandas pasirodė žinia, kad visgi magiškasis Hogvartso mokyklos pasaulis sugrįžta į ekranus: 2001-aisiais išleista garsiųjų knygų priešistorė „Fantastic Beasts And Where To Find Them“ sulaukė ekranizacijos. O geriausia – ši knyga virs net trimis filmais!

Knyga iš tikrųjų yra vadovėlis, kuriuo naudojosi ir Haris bei jo draugai. Jo „autorius“ – Newton Artemis Fido, apie kurį ir bus pasakojama filmuose. Knyga moko, kaip atpažinti stebuklingus padarus, kurie egzistuoja tik magiškame Hario Poterio pasaulyje. Tiesa, pati J.K.Rowling ragina sąsajų su Hario Poterio knygomis neieškoti, nes, pasak jos, ši istorija – tai tik dar vienas jos vaizduotės vaisius apie magijos pasaulį, o ne Hario Poterio istorijos papildymas., nes „Fantastic Beasts And Where To Find Them“ aprašomi įvykiai įvyko dar tada, kai net Hario tėvai nebuvo „gimę“.

Mano išsaugoti straipsniai