JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Geriausių kino filmai su Anapilin iškeliavusia aktore Anne Heche 

Geriausių kino filmai su Anapilin iškeliavusia aktore Anne Heche 

Pasaulis atsisveikino su Holivudo aktore Anne Heche. Ji buvo hospitalizuota kritinės būklės, kai praėjusią savaitę automobiliu įsirėžė į vieną namą Los Andžele.

Aktorė nuo 10-o dešimtmečio yra sukūrusi vaidmenų virtinėje filmų, įskaitant juostas „Šešios dienos, septynios naktys“ (Six Days, Seven Nights), „Donis Braskas“ (Donnie Brasco) ir „Žinau, ką padarei praeitą vasarą“ (I Know What You Did Last Summer). Apžvelgėme geriausiai įvertintas kino juostas, kuriuose vaidino Anapilin iškeliavusi aktorė.

Šešios dienos, septynios naktys (Six Days, Seven Nights)

Frenkas padovanoja savo merginai nuostabias atostogas tropikų saloje ir ten jai pasiperša. Tačiau sužadėtinė turi skubiai keliauti į Taitį. Ten nusigauti įmanoma tik mažučiu niekam tikusiu lėktuviūkščiu, pilotuojamu bjauraus būdo lakūno. Beskrendant į Taitį keliauninkus užklumpa audra ir lėktuvas sudūžta… Du vienas kito nekenčiantys nelaimėliai atsiduria negyvenamoje saloje.

Psichopatas (Psycho)

Filmo herojė Marion Krein pasisavina didelius pinigus ir skuba pas savo meilužį. Ji išsigandusi ir pavargusi, todėl mielai apsistoja mažai lankomame motelyje toli nuo greitkelio. Jaunas savininkas pasiūlo jai drauge pavakarieniauti šalia esančiame jo name, kur gyvena drauge su motina. Ir staiga viskas pasisuka netikėta linkme…

Džonas Q (John Q)

Archibaldas yra paprastas žmogus. Jis dirba fabrike ir rūpinasi savo šeima. Jo žmona Denise ir sūnus Michaelis yra visas jo pasaulis. Bet, kai Michaelas rimtai suserga, viskas tarytum griūva… Džono vaikui reikalinga skubi širdies transplantacijos operacija, reikia rasti donorą, reikia rasti lėšų… Laukti nėra kada, o Džono draudimo kompanija atsisako padengti milžiniškas operacijos išlaidas. Džonas atsiduria aklavietėje: sūnus mirties patale, žmona ties pamišimo riba, nei pinigų, nei laiko nebėra… Ir dar – gydytojai nusprendžia Michaelį išleisti namo… mirti.

Viską lemiantis (Wild Card)

Dažniausiai Las Vegase lošiama iš pinigų, bet kartais ant kortos gula ir gyvybė…Visą parą nemiegantis pramogų miestas Las Vegasas idiliškas tik atvirukuose. Mirgančiose jo gatvėse pilna pavojų ir beviltiškų lošėjų, dėl aistros azartiniams žaidimams paakojusių savo likimus. Vienas tokių – profesionalus asmens sargybinis Nikas (akt. Jasonas Stathamas), į Las Vegasą atviliotas priklausomybės lošti.Įprastą jo kasdienybę – lošimai, darbas, lošimai – vieną dieną sudrumsčia nelaimė. Niko draugę žiauriai sumuša įtakingo Las Vegaso mafijos boso sūnus.Atkeršijęs šiam niekšui, Nikas įsipainios į mirtinai pavojingą žaidimą – atlaikyti mafijos boso įsiūtį…

Mergišus (Spread)

Los Andželo gražuoliukas pardavinėja savo kūną, seksualiai tenkindamas turtingas vyresnes moteris, kad galėtų važinėtis jų prabangiais automobiliais, gyventi ištaigingose vilose ir nesirūpinti dėl svajonių mieste plintančio nedarbo.Vieną kartą pabandęs, jaunuolis nebegali atsispirti gyvenimo malonumams, šlovei ir aistringam seksui be jokių įsipareigojimų. Jis vaikšto peilio ašmenimis, nes iš tikrųjų kišenėse švilpauja vėjai, o laikiną pastogę suteikia geranoriškas draugas.

Gimimas (Birth)

Jau dešimt metų kaip našlė Anna (akt. Nicole Kidman) pagaliau pradeda susitaikyti su vyro Seano mirtimi ir rengiasi vėl ištekėti. Tačiau vieną dieną susitinka dešimtmetį berniuką, kuris tvirtina, kad yra jos vyras – reinkarnavęs Seanas. Berniukas pasakoja pačias intymiausias Anos gyvenimo detales. Prasideda užburianti moters, atsisakančios patikėti neįmanumu, kelionė. Nepaisant to, kad vaiko istorija atrodo absurdiška, Anna negali jos užmiršti. Dideliam sužadėtinio susirūpininimui, moteris vis labiau prisiriša prie vaiko. Jai kyla daugybė abejonių dėl ankstenių gyvenimo posūkių. Nors Ana priešinasi protu nepaaiškinamiems dalykams, jos širdis žino nepaneigiamą tiesą..

Vulkanas (Vulcano)

Maikas Rurkas vadovauja Los Andželo krizių valdymo departamentui. Netikėtai miestą užgriūva baisi nelaimė – išsiveržia vulkanas. Gatvėmis plūsta visa naikinanti lava. Vienintelė miesto viltis – Maikas, žinantis, kaip išsigelbėti. Vaidina žymusis Tomis Li Džonsas (Tommy Lee Jones), pažįstamas iš filmų “Susprogdintas” ir iš neseniai plačiuosiuose ekranuose pasirodžiusio filmo “Kosmoso kaubojai”, taip pat Anne Heche, suspindėjusi nuotykių komedijoje “Šešios dienos, septynios naktys”.

Mano išsaugoti straipsniai