JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Važiuoji į „Radistai Village“? Ieškok „PANELĖS“ stendo

Važiuoji į „Radistai Village“? Ieškok „PANELĖS“ stendo, fotografuokis ir LAIMĖK!

Bilietai į „Radistai Village“ festivalį jau kišenėje? Esi kaip tik pakeliui į Obuolių salą? PANELĖ festivalio zonoje tau paruošė įspūdingą šešių metrų fotosienelę. Fotografuokis rožinėje balionių karalystėje su draugais viso festivalio metu ir laimėk skanius prizus!

Vasara ir festivalių maratonas jau įpusėjo, tad nevalia praleisti didžiausių! PANELĖ šiandien jau nuo ankstaus ryto pluša Molėtų rajone esančioje Obuolių saloje, kur furgonai tempia muzikinę įrangą, maistą ir įvairiausių pramogų konstrukcijas. Jau šiandien vakare saloje pradės šurmuliuoti festivalininkai, ar būsi viena iš jų? Tau ir tavo draugams paruošėme iš toli rožinėmis spalvomis šviečiančią PANELĖS fotografavimosi zoną.

Lėk prie jos, temp draugus kartu ir bandyk išgauti kuo originalesnių nuotraukų su PANELĖS užrašu! Kelk įdomiausias nuotraukas į „Instagram“ ir žymėk #supanele. Net dvidešimt laimingųjų atiteks po 50 buteliukų įvairiausių skonių natūralių FROOSH sulčių! Atsigaivinti po festivalio užteks visai draugų kompanijai!

O dabar marš klausyti geros muzikos, fotografuotis ir parodyti visai „Instagram“ bendruomenei, kad geriausia vieta pasaulyje šį savaitgalį – Obuolių sala!

Laimėtojai bus paskelbti pirmadienį. Per „Instagram“ susisieksime ir asmeniškai.

Mano išsaugoti straipsniai