JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Prisiregistruok pirma ir laimėk vieną iš 150 puikių AVON lūpdažių!

Prisiregistruok pirma ir laimėk vieną iš 150 puikių AVON lūpdažių!

Gegužę skelbiame pasitikėjimo savimi, drąsos bei pokyčių mėnesiu! Ištikimiausios PANELĖS žurnalo skaitytojos gegužės numeryje jau rado AVON Yes Challenge konkursą, kuriame sudalyvavusios gali tapti ne kuo kitu, o PANELĖS viršelio mergina!

Kokia yra PANELĖS viršelio mergina? Ji turi daug klausimų, randa atsakymus bandydama, ieškodama, kartais pradėdama iš naujo. Ji ieško savęs ne patogioje kėdėje, tačiau paišydama savo veidą įvairiomis spalvomis, margindama sąsiuvinį matematikos formulėmis, laipiodama medžių šakomis. Ji – spalvinga, spontaniška, kitokia, ir ji verta PANELĖS viršelio.

Prie šios puikios iniciatyvos prisideda ir PANELĖS ambasadorė, televizijos bei radijo laidų vedėja Beata Tiškevič, kuri ragina jaunas merginas atsiskleisti, eksperimentuoti ir svarbiausia nepabijoti klysti – juk būtent iš klaidų mokomės ir tobulėjame!

Beata Tiškevič
Beata Tiškevič
Instagram nuotr. @ beata.tiskevic

AVON šio iššūkio proga turi dovanų – net 150 ryškiai raudono atspalvio AVON „mark.“ lūpdažių, iš kurių vienas gali atsidurti ir tavo pavasarinėje kosmetinėje. Viskas, ką tau reikia padaryti – paskubėti registruotis anketoje ir tikėtis, jog būsi viena iš tų, kurios gegužės 9 d. bus laimingosios, laimėjusios AVON lūpdažius.

Skubėk registruotis!

Mano išsaugoti straipsniai