JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
KONKURSAS BAIGTAS. Užduok klausimą PANELĖS vizažistei ir laimėk kokybiškas veido priežiūros priemones!

KONKURSAS BAIGTAS. Užduok klausimą PANELĖS vizažistei ir laimėk kokybiškas veido priežiūros priemones!

Laimėtoja yra Ermanda Mačernytė. Su ja susieksime asmeniškai. Kiekvieną mėnesį PANELĖS fotosesijose stebuklus kurianti vizažo meistrė Darija Eden laukia skaitytojų klausimų ir padeda joms išspręsti makiažo problemas. Patys opiausi klausimai, kartu su meistrės atsakymais, atsiduria kito numerio skiltyje „Grožio mįslės“. Tiesa, be prizų nepaliksime! Net dvi smalsuolė džiaugsis grožio dovana – kokybe pasižyminčiais Sebamed veido priežiūros rinkiniais!

Prizas gali atitekti tau, jei su visais pasidalinsi savo veido odos arba makiažo problemomis, kurios neleidžia ramiai gyventi ir džiaugtis lygia, sveika oda. Aprašyk jas žemiau esančiame laukelyje, o makiažo profesionalė suteiks išsamią konsultaciją ir išrinkusi įdomiausių klausimų autorę apdovanos ją kiekvienos veido odai pavasario sezonu būtina dovana!

Darija Eden
Darija Eden
R. Mishka nuotr.

Šį prizas yra štai toks – Sebamed giliai poras išvalantis ir veidą skaistinantis Sebamed Deep Cleansing Facial Toner, antibakterinės putos, puikiai nuvalančios nešvarumus Sebamed Antobacterial Cleansing Foam ir Sebamed kremas nuo spuogų Sebamed Anti – Pimple Cream.

Mano išsaugoti straipsniai