JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vau! „Hario Poterio“ gerbėjos

Vau! „Hario Poterio“ gerbėjos, laikykitės: tai gražiausia iki šiol buvusi vardinė kolekcija (FOTO)

Jei namuose turi ne vieną daiktą, susijusį su legendinėmis knygomis bei filmai„Haris Poteris“, spirgėsi iš nekantrumo išvysti naujausią sportinių drabužių kolekciją, kurioje atsispindi knygų ir filmų tematika. Australų mados kompanija Blackmilk išleido jau antrąją Hario Poterio emblemomis dekoruotą drabužių kolekciją.

Pirmąją kolekciją sudarė laisvalaikio drabužiai, o štai antroji skirta būtent sportinei tematikai. Puikios, komfortiškos ir stilingos sportinės tamprės, patogūs, laisvi džemperiai, prakaitą sugeriančios sportinės liemenėlės… Tai tik menka dalis visos kolekcijos, kuri, regis, tuoj pat bus išgraibstyta. Apie naująją kolekciją jau pranešė didieji mados portalai, todėl Blackmilk gali tikėtis didžiulio kolekcijos populiarumo. Hario Poterio fanų pasaulyje gausybė, o merginos, ko gero, sudaro didžiąją dalį gerbėjų.

Naujoji kolekcija išsiskiria laisvomis, judesių nevaržančiomis medžiagomis, kurios leidžia intensyviai judėti. Kolekcijos dizainas šiuolaikiškas, nemažai odinių elementų, kurie madingi šiais metais. Gruodžio 19 d. prekyboje pasirodanti kolekcija sulauks daugybės dėmesio iš įvairių pasaulio kampelių, mat drabužius bus galima įsigyti internetinėje parduotuvėje. Tiesa, kokios bus sportinių drabužių kainos, kol kas drabužių kūrėjai neatskleidžia. Spėjama, jog jos gali būti ne tokios jau mažos, tad didžiausios Hario Poterio fanės turėtų jau dabar pradėti taupyti.

Puikiausia tai, jog sportinius drabužius galima dėvėti ne vien aktyvios fizinės veiklos metu, bet ir laisvalaikiu, mat drabužių komplektacijos tiks keliaujant į miestą ar į gamtą. Žodžiu, pati nuostabiausia kalėdinė dovana! Belieka viltis, jog Kalėdų senelis paisys troškimų ir po kalėdine eglute rasime ne ką kitą, o šiuos drabužius!

You’ll never guess what we’ve been working on… #blackmilkclothing #blackmilkactive #harrypotter #hogwarts

A post shared by BlackMilk Clothing (@blackmilkclothing) on Dec 8, 2017 at 5:10pm PST

It’s lookbook time! Follow the bio link to view the Team Hogwarts lookbook ❤️ Arriving 7am Tuesday, December 19 AEST! #blackmilkclothing #blackmilkactive #hogwarts #harrypotter

A post shared by BlackMilk Active (@blackmilkactive) on Dec 12, 2017 at 7:05pm PST

Mano išsaugoti straipsniai