JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
6 Hailey Bieber stiliaus paslaptys: ko galime pasimokyti iš jos stiliaus?

6 Hailey Bieber stiliaus paslaptys: ko galime pasimokyti iš jos stiliaus?

Modelis Hailey Bieber yra tikra stiliaus chameleonė. Nesvarbu, ar tai būtų raudonam kilimui pritaikyta formali apranga, ar laisvumu alsuojantys kasdieniai drabužiai, atlikėjo Justino Bieberio žmonos apranga visada yra subtiliai prašmatni. Kokiomis taisyklėmis kurdama savo stilių vadovaujasi Hailey?

Prabangus ir sportiškas gatvės stilius 

Paparaciai visada mėgo fotografuoti Hailey, bet nuo tada, kai ji tapo Justino Bieberio žmona, ji negali ramiai pasivaikščioti neapsupta fotografų. Tiesą sakant, yra ir teigiama istorijos pusė, bent jau taip atrodo mums: Hailey gali turėti šimtus nuotraukų, kuriose ji kasdien atrodo nuostabiai! Hailey sukūrė savo asmeninį, individualumu išsiskiriantį stilių, derindama sportiškus drabužius prie prabangių drabužių. Sportbačius ji derina prie klasikinių kelnių, ištaigingus paltus – prie sportinių marškinėlių ir panašiai.

Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press

Vyriška išvaizda

Kuo daugelį taip žavi Hailey stilius? Visų pirma tuo, kad vakare ji gali vilkėti itin seksualią suknelę, o kitą rytą – vyrišką aprangą. Vyriški kostiumai, marškiniai ir net kelnės yra kultinė jos garderobo detalė, kuria ji mėgsta puoštis ir keliaudama į ypatingus renginius. Yra daug vyriško stiliaus idėjų, kurias galime pasiskolinti iš jos stiliaus!

Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press

Dviratininko šortai yra skirti ne tik važiuojant dviračiu

Ne paslaptis, kad dažnai Hailey dažnai lankosi sporto salėje. Tiesą sakant, ją paprastai galima rasti butikinio stiliaus fitneso studijoje „Hot Pilates“, Los Andžele. Tačiau Hailey taip pat leidžia laisvalaikį, vilkėdama dviratininkų šortus ir prie jų priderindama kitus elementus: per didelius marškinėlius ar platų megztinį. Hailey manymu, dviratininko šortai yra skirti ne tik važiuoti dviračiu!

Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press

Džinsas ant džinso – stilinga!

Jei kas pasakė, kad apsirengti keliais drabužiais iš džinso yra stiliaus atgyvena, matyt, nėra sutikęs ponios Bieber. Hailey yra prekinio ženklo Levi’sreklaminis veidas ir naujasis Saint Laurentdar pasauliui nepristatytos džinsų kolekcijos veidas, todėl modelį galima pavadinti tikra džinsų karalienė. Ji sugeba skoningai priderinti džinsinius drabužius prie kitų aprangos elementų ir smarkiai nenuklysti nuo pagrindinių mados taisyklių.

Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press

Spindesys ant raudonojo kilimo 

Iš Hailey išmokome pamoką: ypatingomis progomis turime spindėti! Raudonasis kilimas – jos karaliavimas, ir ji visada nustebina įspūdingais aprangos deriniais. Jos mėgstamiausi drabužiai ant raudonojo kilimo? Puošnios suknelės su blizgučiais ir kristalais, taip pat perregimos medžiagos drabužiai. Ji sugeba sužavėti subtiliu, tačiau kartu intriguojančiu ir moterišku įvaizdžiu.

Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press

Gumytės plaukuose – stilinga ir žaisminga

Jos tėvas, aktorius Steven Stephen buvo tikra devintojo dešimtmečio kino žvaigždė. Gal dėl šios priežasties jai patinka 9 dešimtmečio įkvėptos šukuosenos? Jei sekate Hailey stilių taip, kaip mes, tikriausiai pastebėjote, kad ji yra tiesiog apsėsta gumyčių plaukuose! Jos tobuli kuodukai jau pateko į istoriją, kaip ir prie jos aprangos gražiai priderintos plaukų gumytės. Be to, jos šukuosenas taip lengva kopijuoti!

Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press

Crop topaivaldo!

Hailey žino, kad „crop topai(ypač turint tokias idealias kūno formas), yra puikiai tinkami bet kokiai progai. Svarbiausia, jei pasirenkama dėvėti trumpą viršutinę dalį, neatrodyti taip, tarsi keliautumėte į paplūdimį. Todėl proporcijų subalansavimas yra būtinas. Pavyzdžiui, nuotraukoje matyti, kaip žalias odinis paltas subalansuoja trumpų marškinėlių, džinsų ir sportbačių ansamblį. Tai puiki apranga, skirta kasdieniams reikalams tvarkyti.

Hailey Bieber
Hailey Bieber
Vida Press

Mano išsaugoti straipsniai