JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 madingiausi 2023 m. vasaros džinsų modeliai

5 madingiausi 2023 m. vasaros džinsų modeliai

Jei spintoje galėtume pasilikti tik porą drabužių, greičiausiai nė nedvejodamos pirmiausia griebtume džinsus. Ir tai būtų puikus sprendimas, nes kitą tokį universalų, patogų ir stilingą drabužį atrasti ne taip ir lengva. Žvilgtelk, kokios džinsų tendencijos vyrauja šią vasarą ir atnaujink spintos turinį!

Šią vasarą galime išskirti 5 ryškias džinsinių kelnių tendencijas. Šįmet džinsų madas vienija individualumas, kuo jo daugiau, tuo geriau, todėl nebijok džinsų patobulinti pati. Viskas, ko reikia – žirklės, audinio atraižos, siūlai, adata ir pirmyn!

Rankdarbiai

Šių metų hitas – džinso ar kito audinio lopais dekoruoti džinsai. Tokius be vargo gali pasidaryti ir pati. Pradėk paprastesniais bandymais, atnaujink senus džinsus. Jei matysi, kad turi talentą, drąsiai dekoruok ir naujus. Dekoro detalės gali būti ne tik lopai, bet ir kniedės, sagos, prisiūti kutai ar bet kurios kitos puošmenos, patraukusios tavo žvilgsnį.

Rankdarbiai
Rankdarbiai
Vida Press

Vesternas

Sveika sugrįžusi į laukinius laukinius vakarus! Šį šiltąjį sezoną grįžta etnomada ir kaubojiškas stilius. Ties klubais ir šlaunimis aptempti, o nuo kelių pamažu platėjantys džinsai – dar vienas „must have“. Vadinamasis „bootcut“ siluetas puikiai tinka platesnių klubų merginoms, nes harmonizuoja figūrą. Prie tokių džinsų derink aulinukus aukštesne pakulne, tuomet kojos atrodys ilgesnės ir lieknesnės.

Vesternas
Vesternas
Vida Press

Sudraskyta

Kaip bebūtų keista, šiais metais teks priprasti prie drąsių – sudraskyto audinio džinsų. Bijai sušalti? Tuomet išsirink šiltesnes spalvingas pėdkelnes, kurios žaismingai šviestų pro džinsų skyles.

Sudraskyta
Sudraskyta
Vida Press

Šviesu

Šią vasarą dairykis ne tik įprastų tamsiai mėlynų, bet ir šviesių džinsų: baltų, pilkšvų, žydrų. Balintas audinys atrodo gaiviai ir moderniai, tokie džinsai tavo įvaizdžiui suteiks unikalumo. Madingas derinys – balinti džinsai, jaukūs taip pat šviesių atspalvių (pieno, dramblio kaulo, balintos kakavos, pudros ir t.t.) mezginiai ir minimalistiniai metalu žvilgantys aksesuarai.

Šviesu
Šviesu
Vida Press

Tik keliai

Subtilesnis plėšytų džinsų variantas – tik ties keliais įrėžtas audinys. Madingi įvairūs: klasikiniai juodi, tamsiai mėlyni, šviesūs žydri, įdomesni raudoni, nutrinto džinso, pilki, balti ir t.t. Jei nori akcentuoti kojas, rinkis siauručius „slim“ džinsus ir derink aulinukus masyviu kulnu. Jei kojų ryškinti nenori, tiks laisvi „boyfriend“ silueto džinsai ir sportiniai bateliai.

Tik keliai
Tik keliai
Vida Press

Mano išsaugoti straipsniai