JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 drabužiai

5 drabužiai, kurie sendintų kiekvieną moterį

Jei jums – daugiau nei 18 metų, greičiausiai nenorite atrodyti vyresnė, nei esate iš tikrųjų. Tokiu atveju verta pasitikrinti, ar nesąmoningai daromi mados pasirinkimai jūsų nesendina.

Mes perkame priešraukšlinius kremus, kvėpinamės jaunatviškais kvepalais, o žilas sruogas maskuojame plaukų dažais. Tad kodėl nuvertiname drabužių galią ir metams bėgant savo stiliui bei mados tendencijoms imame skirti vis mažiau dėmesio?

Teigti, kad jaunina būtent tam tikri drabužių modeliai būtų primityvu, bet tinkami jų deriniai gali nepastebimai nubraukti ne vienerius metus. Čia galioja auksinė taisyklė: vilkėkite tai, kas jums tinka ir tai, kas verčia gerai jaustis. Bet! Nepamirškite prioritetą teikti modernioms detalėms, kurios padeda kurti šiuolaikišką (taigi ir jauninatį) įvaizdį.

Štai kokie drabužiai kuria senamadišką stilių.

Kadaise buvę madingi džinsai

Yra didelis skirtumas tarp vintažinių džinsų (pavyzdžiui, klasikinių „Levi’s“) ir tų, kurie buvo populiarūs prieš 15 metų. Būtent pastarieji moters įvaizdžiui daro ypač didelę žalą. Džinsai labai žemu juosmeniu, pernelyg prigludę, vietomis išblukinti, susiūti geltonu ar žaliu siūlu arba, dar blogiau, tokie, kuriems tinka visi šie apibūdinimai, turėtų kuo greičiau iškeliauti iš jūsų spintos.

Kuo keisti?

Jau ne vienerius metus mados pasaulyje karaliauja kiek laisvesni džinsai aukštintu juosmeniu. Rinkitės modelius iš storesnio audinio ir įsitikinkite, kad džinsai tobulai tinka jūsų figūrai.

Gala Gonzalez
Gala Gonzalez
Vida Press

Nuobodžių spalvų ir konservatyvių kirpimų rūbai

Monochromatinis įvaizdis – madinga, subtilus santūrumas – taip pat, tačiau tam, kad abu šie stiliaus elementai suspindėtų, juose turi būti bent viena moderni detalė, įdomus siluetas ar forma. Tačiau jei prie ilgo pilko sijono priderinsite storą rusvą golfą, pasiekti jaunatviško įvaizdžio greičiausiai nepavyks.

Kuo keisti?

Investuokite į nepriekaištingai sukirptus drabužius, kurie paryškina gražiausias figūros vietas. Pridėkite madingus aukštakulnius storu kulnu, apsivilkite dvieilį švarką, o lūpas paryškinkite sodrios spalvos lūpdažiu.

Gatvės mada
Gatvės mada
Vida Press

Storos ir/ arba blizgios kūno spalvos pėdkelnės

Sunku pasakyti, kokios kūno spalvos pėdkelnės yra didesnė blogybė: blizgios ar storos matinės. Pirmosios storina ir pigiai atrodo, antrosios yra ypač nestilingos ir pažeidžia visas įmanomas mados taisykles. Abu variantai atrodo senamadiškai.

Kuo keisti?

Rinkitės plonytes, beveik nematomas pėdkelnes, tobulai atitinkančias jūsų kūno atspalvį arba jas keiskite į kokybiškas juodas pėdkelnes.

Olivia Palermo su vyru
Olivia Palermo su vyru
Vida Press

Batai iš patogiųjų skyriaus

Visi žinome šiuos batus – jie niekada nebuvo madingi, bet visuomet rasdavo (vyresnio amžiaus) pirkėją. Tai nenusakomo stiliaus gremėzdiški batai storu, guminiu padu, kurie buvo sukurti dėl patogumo, visiškai negalvojant apie grožį. Jie patogūs, bet sugadina net stilingiausią drabužių derinį, paversdami jį senamadišku. Būtent todėl tokius batus vertėtų palikti išimtinai tik savaitgaliams kaime ir rytiniams pasivaikščiojimams su šunimi.

Kuo keisti?

Mada darosi vis labiau neatsiejama nuo patogumo. Madingi smagūs kaubojiški, stabilaus kulno vintažiniai, elegantiški, suvarstomi žemakulniai… Stiliaus neverta aukoti dėl komforto, o komforto – dėl stiliaus!

Helena Bordon
Helena Bordon
Vida Press

Apkritę megztiniai

Apkritę megztiniai neturi nieko bendro su oversized mada. Jie laisvai krintantys, bet tik ties pilvu ir dažniausiai yra derinami su senoviškai atrodančiais karoliais ir minėtaisiais gremėzdiškais batais. Su tokiu drabužiu ypač sunku stilingai atrodyti, o jei jis dar ir pilkšvos spalvos, ne tik vizualiai storina, bet ir sendina.

Kuo keisti?

Net ir rinkdamasi megztinį, moteris neturėtų pamiršti išryškinti savo siluetą ir atkreipti dėmesį į rūbo struktūrą. Šiemet ypač madingi kardiganai, juoskite jį stilingu odiniu diržu ir ne tik nesušalsite, bet dar ir paryškinsite savo liemenį.

Thassia Naves
Thassia Naves
Vida Press

Mano išsaugoti straipsniai