JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Sustiprink pasitikėjimą savimi pasitelkdama šiuos būdus

Sustiprink pasitikėjimą savimi pasitelkdama šiuos būdus

Ar kartais pamąstai, kiek daug galėtum nuveikti, jei būtum savimi šiek tiek labiau pasitikinti? Patikėk, tu tikrai ne viena, taip galvojanti. Džiugu tai, jog ugdyti pasitikėjimą savo jėgomis įmanoma, tik reikės truptį pastangų. Tačiau juk verta, tiesa?

1.Laikykis atokiau nuo negatyvumo, koncentruokis į tai, kas pozityvu.

Metas įvertinti žmones, su kuriais bendrauji, įskaitant ir draugus bei artimuosius. Dažnai mes net nepastebime, kaip metų metus kenkiame sau bendraudami su vienokiu ar kitokiu žmogumi. Pavydžius, negatyvius, nuolat suirzusius žmones tavo aplinkoje turėtų keisti optimistiški, mieli, nuoširdūs ir atviri žmonės. Tačiau, žinoma, kol nenudegsi… Ko gero, nieko nekeisi.

2. Pakeisk savo elgesį

Laikysena, šypsena, akių kontaktas, kalbėjimo maniera – labai svarbu. Vos ištiesinusi nugarą ir atgal atlošus pečius, susidaro įspūdis, kad esi savimi pasitikintis žmogus. Šypsodamasi ne tik pati geriau pasijusi – žmonės aplink tave jausis smagiau.

3. Nesileisk sužlugdoma nesėkmių ir nutildyk negatyvius balsus galvoje.

Niekada nepasiduok, nesitaikyk su nesėkme. Visada yra sprendimas, tad kodėl nori slėpti galvą smėlyje? Tikriausiai žinai, jog sėkmingiausi pasaulio žmonės savo kelyje patyrė daug nelaimių, tačiau tai jiems nesutrukdė ir toliau siekti savo tikslo. Todėl būk ta, kurios nepalaužia jokios audros – stiprybės įgausi skaitydama motyvuojančias istorijas bei mokydamasi iš vyresnių, labiau patyrusių žmonių.

4. Visada būk pasirengusi.

Stenkis kuo daugiau sužinoti apie savo darbą, jei rengi prezentaciją – perskaityk kuo daugiau medžiagos. Atmink – viskam reikia pasiruošimo, todėl jei nesi iš tų, kurios sugalvojusios kokią nors išeitį ekspromtu gali išsisukti iš padėties, tau būtinas ilgesnis pasiruošimas. Svarbiausia neatidėk nieko paskutinei minutei – šis bruožas gali sugriauti tavo profesinius siekius ir sudaryti apie tave ne kokį įspūdį.

Mano išsaugoti straipsniai