JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 merginų savybės

5 merginų savybės, dėl kurių vaikinai pameta galvas

Mes jau žinome – būtent šias merginų savybes vaikinai labiausiai vertina. Gal tu dar kažko nežinai?

Protinga meilė sau. Nešnekame apie savimeiliškumą ar egoistiškumą – sveika meilė sau ne tik sveikintina, bet ir reikalinga. Juk mergina, kuri stokoja pasitikėjimo savo jėgomis, kažin ar sulauks daugiau dėmesio nei ta, kuri tiki savimi ir moka save apginti. Juk žinai pasakymą – pirmiausia išmokime mylėti save, o tik tada mus mylės kiti.

Supratingumas. Mokėjimas išklausyti, paguosti ir reikiamu metu pasiūlyti sprendimą – vienos didžiausių merginų vertybių vaikinų atžvilgiu. Šalta, bejausmė mergina, kuriai rūpi tik jos daržas, tikrai negebės ilgą laiką išlaikyti vaikino šalia savęs. Vidinė šiluma – štai ko ieško vaikinai, kalbant apie merginas. Ar dar kyla klausimų, kodėl merginos – ledo karalienės dažniausiai taip ir lieka vienišos? Svarbus supratingumas ir kalbant apie ilgalaikius santykius – mergina, kuri vaikiną visapusiškai palaiko ir leidžia jam pasimėgauti laisve, taip pat yra labiau vertinama nei ta, kuri viską kontroliuoja ir varžo.

Savarankiškumas ir individalumas – vienos iš svarbiausių savybių, kalbant apie daugelio trokštamą merginą. Mažai kam patinka merginos, kurios tik ir nori priklausyti nuo vaikino. Juk tuomet nelieka laiko savo pačios gyvenimui ir pomėgiams…

Merginų mintys vaikinams – tikra painiava, todėl mergina, kuri gali aiškiai išdėstyti savo poziciją ir neversti vaikino laužyti galvą: ką tokio ji turėjo omenyje?, labai vertinama. Žinom, žinom – tavo mintys dūzgia tarsi avilys, tačiau konkretumas ir tiesumas, bendraujant su vaikinais, geriausia taktika.

Nors dauguma merginų šiais laikais perima vyriškuosius bruožus, elegancija ir moteriškumas tebėra vertinami vaikinų. Grubi, vyriška, atžagari mergina tikrai nesuvilios vaikino. O pats didžiausias minusas vaikinų atžvilgiu – keiksmai. Jų privalai atsisakyti tuoj pat!

Mano išsaugoti straipsniai