JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vaikinų išpažintis: pasimatymas

Vaikinų išpažintis: pasimatymas, kurio nepavyks pamiršti

Vasara tai laikas, kuomet atrandi laisvesnę minutę ne tik draugams, šeimai ar mylimiems pomėgiams, bet ir, žinoma, pasimatymams. Smagu, jeigu turi mylimąjį šalia ir puikiai žinai, kad visada bus mylimas žmogus, su kuriuo galėsi kur nors nueiti, tačiau ką daryti toms, kurios savo princo ant balto žirgo vis dar ieško?

Tokioms, kurių socialinio tinklo facebook statusas vis dar skelbia, kad jos yra vienišos, mes pakalbinome kelis vaikinus ir išsiaiškinome, kokie pasimatymai jiems patinka labiausiai, o kokių reikėtų privengti.

Savaitės skaitomiausi straipsniai

Vilniaus verslininkų dukra: džiaugiuosi, jei piniginėje turiu bent 20 litų(INTERVIU)


Julius (25) pasakoja apie nepavykusį pasimatymą:

Veikiausiai pats blogiausias pasimatymas, kokiame tik esu buvęs, buvo su mergina, kuri kalbėjo tiesiog per daug. Puikiai suprantu poreikį išsikalbėti – visiems kartais to reikia, bet ši mergina buvo tiesiog nepakeliama. Ji kalbėjo neįtikėtinai daug, keistomis temomis ir taip greitai, kad man nebuvo palikta laiko nei įsiterpti, nei, tuo labiau, išreikšti savo nuomonę jos aptarinėjama tema. Kad ir kaip sunku patikėti, jos plepumas nebuvo pati baisiausia šio pasimatymo dalis. Blogiausia buvo jai pradėjus atvirauti. Per kelias minutes sužinojau jos šeimos medį, visokiausias gyvenimo peripetijas ir netgi faktą, kad jos pačios tėvas baikeris norėjo savo vienintelę dukrą ištekinti už kito baikerio, mainais gaudamas tik butelį viskio! Veikiausiai net nereikia sakyti, kad su ta mergina daugiau nebesusisiekiau…

Simonas (23) pasakoja apie nepavykusį pasimatymą

Norėčiau dėl šio siaubingo pasimatymo kaltinti merginą, bet puikiai suprantu, kad jis buvo blogas ir mano kaltės. Nuo pat susitikimo pradžios kalba „nesirišo“, aš pats nebuvau pačios geriausios būklės – lyg sergantis, lyg pavargęs. Kai prisėdome kavinėje, ji išsitraukė telefoną ir pradėjo kažkam rašyti, tuo pačiu metu aš gavau žinutę ir išsitraukiau savo telefoną. Nustebau ekrane pamatęs vardą merginos, kuri sėdėjo šalia manęs, tačiau nieko nesakydamas žinutę atidariau. Ten buvo pripažinimas, kad tai blogiausias pasimatymas, kuriame ji yra buvus, o vaikinas – tikra katastrofa. Mergina, kurios žinutė turbūt buvo adresuota draugei, rodos net nesuprato, kad žinutę išsiuntė ne tam adresatui ir ramiausiai bandė pratęsti ir taip nevykusį pokalbį. Na, nereikia net sakyti, kad susigėdęs radau dingstį kuo greičiau pasimatymą nutraukti ir su ta mergina nebesusitikau.

Džiugas (17) pasakoja apie nepavykusį pasimatymą

Buvo situacija, kuomet šeimoje reikalai buvo tikrai prasti ir į pasimatymą teko eiti tik su pinigais, skirtais autobuso bilietui grįžti namo. Tikėjausi, kad su mergina pasivaikščiosime (oras buvo tikrai nuostabiai gražus), tačiau ji užsimanė valgyti. Nenorėjau pasakoti susiklosčiusios situacijos detalių, todėl tiesiog nusprendžiau palaukti, kol ji pavalgys ir tęsti pasimatymą. Mums nuėjus į kavinę, mergina atsistojo prie baro ir, užsisakiusi, reikšmingai pažiūrėjo į mane. Pasakiau, žinoma, juokaudamas, kad laikausi dietos, taip nepaaiškindamas kodėl iš tikrųjų nevalgau, tačiau ji, žinoma, iš manęs tikėjosi ne pasiaiškinimo, o to, kad išsitraukčiau piniginę. Man to taip ir nepadarius, mergina staiga pareiškė, kad nebesijaučia alkana ir, tiesiog nusipirkusi vandens, įsitaisė prie staliuko. Pokalbis tarp mūsų buvo tiesiog nevykęs ir po ilgų tylos tarpų mergina galiausiai paklausė kodėl iš tikrųjų nevalgau. Atsakęs, kad į šį klausimą jau atsakiau, paklausiau jos to paties. Išgirdęs, jog ji tikėjosi, kad bus pavaišinta, supratau, kad mums tikrai ne pakeliui. Palydėjęs ją iki stotelės tiesiog džiaugiausi, kad blogiausias mano gyvenimo pasimatymas pagaliau baigėsi.

Linas (20) pasakoja apie pavykusį pasimatymą

Vienas geriausių mano turėtų pasimatymų nebuvo kažkuo ypatingas, tačiau vis dar jį prisimenu su šypsena veide. Su mergina susitikome Vilniuje, oras puikus, nuotaika irgi, todėl nusprendėme laiką leisti gamtoje. Ėmėme ieškoti vietų, iš kurių matyti Vilniaus panorama – netoliese buvęs kalniukas pasirodė tam puikiai tinkantis. Užlipę į viršų, radome apleistą bokštelį, į kurį, žinoma, užsimanėme patekti. Per ilgai gražiu vaizdu džiaugtis neteko, nes iš neaišku kur atsirado policininkas, norintis mus iš ten išprašyti. Kad ir kokia nemaloni situacija tai galėtų būti, mums tiesiog buvo juokinga. Tą dieną prisimenu kaip kupiną džiaugsmo, juoko ir teigiamų emocijų, o man tai pasimatyme, ypač pirmajame, atrodo kaip neįtikėtinai svarbūs dalykai.

Žilvinas (22) pasakoja apie nevykusį pasimatymą

Pats blogiausias pasimatymas, kuriame esu buvęs buvo su mergina, kuri, deja, man iš tikrųjų labai patiko. Susitarėme susitikti senamiestyje, buvau sugalvojęs tikrai įdomių veiklų, kurios turėjo sudominti ir merginą. Tačiau neaišku kodėl – ar „ant drąsos“, ar šiaip manydama, kad su manimi nebus įdomu, mergina atsivedė… savo geriausią draugę. Net jeigu jai ir patikau, mergina jautė pareigą linksminti draugę, kurią atsitempė, todėl ir plėšėsi tarp mūsų dviejų – bandydama palaikyti pokalbius su mumis abiem ar priversti mus susidraugauti. Nesu prieš naujas pažintis, tačiau tai tikrai nebuvo toks pasimatymas, kokio tikėjausi. Daugiau su ta mergina nebesusitikau, tačiau tikiuosi, kad į ateities pasimatymus ji draugių nebesitampys.

Gabrielius (21) pasakoja apie nevykusį pasimatymą

Pats blogiausias arba tiesiog – labai nepavykęs pasimatymas buvo su mano dabartine mergina. Buvome beveik nepažįstami, todėl nusprendėme daryti tai, kas leis pasikalbėti ir pabūti niekeno netrukdomiems – pasidaryti pikniką. Saulėta diena, aš, nešinas gėrimais ir užkandžiais, bei ji, iškepusi pyragą ir tempdama patiesalą. Susėdome, išsidėliojome skanėstus ir pradėjome užkandžiaudami kalbėtis. Paragavęs jos pyrago bene iš karto supratau, kad kažkas ne taip, tačiau suvokiau kas tik tada, kai pradėjau dusti. Mergina nežinojo, kad aš alergiškas riešutams, o aš, žinoma, iš to susižavėjimo nepasirūpinau paklausti ir užsimiršęs atsikandau didelį kasnį jos gaminto skanėsto. Nors pasimatymas baigėsi ligoninėje, mes iki šiol kartu, tačiau tokių mirtinų pyragų ji man nebekepa.

Martynas (19) pasakoja apie pavykusį pasimatymą

Geriausias pasimatymas, kuriame esu buvęs buvo su mano dabartine mergina. Neveikėme nieko per daug įsimintino – ėjome pasivaikščioti ir pavalgyti, tačiau mane visą laiką maloniai stebino jos linksmumas, galimybė bendrauti lengvai ir be jokio susikaustymo, tarsi pažinotume vienas kitą metų metus. Grįžęs namo jaučiausi atsipalaidavęs, neapsikrovęs nereikalinga informacija, kurią kitos merginos mėgsta pateikti per pirmuosius pasimatymus ir, kas svarbiausia, labai su ja suartėjęs.

Lukas (18) pasakoja apie nepavykusį pasimatymą

Blogiausias pasimatymas buvo tada, kai susitikome su mergina praeitą vasarą ir viskas buvo smagu ir įdomu iki tada, kol nuėjom išgerti kavos. Tik įžengus į kavinę prasidėjo siaubinga liūtis, kuri vėliau peraugo į krušą. Apytiksliai tris su puse valandos buvom įstrigę kavinėje. Iš pradžių nebuvo taip blogai, kol dar turėjome apie ką kalbėti, vėliau įsišnekėjus supratau, kad esam gana skirtingi žmonės ir apart to, kad buvo tikrai graži mergina, nebuvo ypač įdomus žmogus, taigi likusios dvi valandos buvo labai nemalonios, ypač dėl to, kad jaučiau šiokią tokią pareigą palaikyti pokalbį. Vienu metu jau buvau nusprendęs kažkaip atsiprašyti ir išeiti, bet sąžinė neleido, taigi kentėjau tris valandas ir kuo greičiau nulydėjau ją namo. Po to karto su ja nebesusisiekiau.

Nojus (18) pasakoja apie nepavykusį pasimatymą

Pasimatymas, apie kurį papasakosiu, tikrai nėra pats blogiausias ar kažkuo išskirtinis, tačiau man jis buvo toks neįdomus, jog vis dar gailiuosi jį prisiminęs. Kartu su labai išvaizdžia mergina ėjome į populiariausią miesto kavinę ir, neturėdami idėjų kur dar galėtume nueiti, prasėdėjome joje bene dvi su puse valandos. Apie ką kalbėtis buvo, mergina irgi ganėtinai žavi, tačiau mane atbaidė jos nenoras paieškoti bent šiek tiek įdomesnės veiklos.

Mano išsaugoti straipsniai