JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 aiškūs ženklai

5 aiškūs ženklai, kad santykiai netrukus baigsis

Patikėk – idealių nėra, todėl ir tavo misteris šaunusis jau gana greitai gali atskleisti kortas. Štai ženklai, kurie rodo, jog jūsų santykiams lemta pasibaigti:

Jis kontroliuoja. Merginos mėgsta, kai jomis rūpinamasi, tačiau jei tu savo vaikinui turi kasdien duoti ataskaitas apie savo planus ir su kuo eini susitikti, tai nėra gerai. Galbūt jis tavimi nepasitiki. Bandyk išsiaiškinti, kodėl taip jis elgiasi. Jeigu tvirto argumento nesulauksi ir jis taip paaiškins rūpestį tavimi – metas pergalvoti savo santykius

Jis nuolat kritikuoja visą pasaulį. Toks vaikinas – pilnas kompleksų ir bando juos maskuoti kitų žmonių netobulumais. Nė vienas negimė tobulas, tačiau su tokius negatyvumo kamuoliu tau – ne pakeliui. Ieškok pozityvesnio ir grožį visur atrandančio vaikino.

Jam nerūpi tavo interesai. Kad ir ką jam siūlai kartu nuveikti, niekas jam neįdomu. Jis šaiposi iš tavo mėgiamų filmų, drabužių stiliaus, mylimų knygų ar studijų pasirinkimo. Jeigu tu jau tokia juokinga ir neįdomi, tai kodėl gi jis vis dar su tavimi? To jo ir paklausk, atsakymas tikrai nustebins.

Jis tave pajuokia. Tebūnie tai nekalti juokeliai apie tavo nesugebėjimą naudotis naujausiu technologiniu žaisliuku, bei jei tave tai žeidžia ir jis nereaguoja į tavo jausmus, tai nėra normalus mylinčio vaikino elgesys.

Jis nuo tavęs viską slepia. Pirmasis neištikimybės požymis – paranojiškas slapstymasis. Jis iš rankų nepaleidžia savo mobiliojo, nuolat randa priežasčių su tavimi nesusitikti ir vis pasakoja apie kažkokias „drauges“ – ką gi, metas su juo atsisveikinti.

Mano išsaugoti straipsniai