Mokslininkų nuomonė vieninga: SPF filtrai, esantys kremuose nuo saulės, veiksmingai mažina nudegimų nuo saulės, fotosenėjimo požymių ir odos vėžio riziką.
socialiniai tinklai
Naujausias
Šiuolaikinis pasaulis neįsivaizduojamas be socialinių tinklų – „Instagram“, „Facebook“, „TikTok“, „YouTube“ ir kiti tapo ne tik bendravimo, bet ir informacijos, įkvėpimo, net darbo šaltiniu.
Vos tik pasirodė pirmieji šiltesni orai, interneto paieškos ir socialiniai tinklai užtvindyti nauja tendencija – liekninantis kefyro kokteilis, kuris žaibiškai išpopuliarėjo tarp sveikos mitybos šalininkių. Kodėl jis toks ypatingas? Pasirodo, tai ne tik gaivus ir lengvai pagaminamas gėrimas, bet ir tikras pagalbininkas siekiant dailesnių kūno formų.
Socialiniai tinklai ir sveikos gyvensenos bendruomenės šiuo metu tiesiog mirga nuo patarimų apie „detoksikacinius“ gėrimus, kurie esą valo organizmą, gerina odos būklę, mažina pūtimą ir net padeda mesti svorį.
Pastaruoju metu „TikTok“, „Instagram“ ir „Pinterest“ sūkuryje viena natūrali plaukų kaukė susilaukė išskirtinio dėmesio – ja dalijasi grožio entuziastės iš viso pasaulio, o rezultatai kalba patys už save.
Socialiniai tinklai tapo neatsiejama šiuolaikinio jaunimo gyvenimo dalimi. Jie suteikia galimybę bendrauti, kurti turinį, dalintis idėjomis ir pasiekti plačią auditoriją vos keliais paspaudimais. Tačiau šis skaitmeninis įrankis daro ne tik teigiamą, bet ir prieštaringą poveikį jaunajai kartai. Kaip socialiniai tinklai keičia pasaulio jaunimą? Šiame straipsnyje nagrinėsime jų įtaką jaunimo mąstymui, elgesiui ir gyvenimo būdui.
Kendall Jenner – viena geidžiamiausių modelių pasaulyje, „Estée Lauder“ veidas ir socialinių tinklų įkvėpėja milijonams. Skirtingai nei kai kurios jos garsiosios seserys, Kendall renkasi santūresnį, natūralesnį grožio kelią, o jos išvaizda – švelni, minimalistinė, bet visada nepriekaištinga.
Per pastaruosius kelerius metus salierų sultys tapo tikru sveikatingumo pasaulio hitu – socialiniuose tinkluose jas geria įžymybės, sveikatos guru ir švarios mitybos gerbėjai.
Žinoma televizijos laidų vedėja Agnė Grigaliūnienė išgyvena skaudžią netektį. Birželio 1-ąją mirė jos mama.
Šiandien televizijos gelbėtoja Gerda Žemaitė mini savo 44-ąjį gimtadienį. Žinoma moteris ta proga socialiniuose tinkluose pasidalino įrašu, kuriame užsiminė ir apie laukiančius didelius pokyčius.
2024 m. Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) tyrimas atskleidžia, kad vis daugiau paauglių tampa priklausomi nuo socialinių tinklų. Net 11 proc. apklaustųjų priskiriami grupei, kuriai soc. tinklai kelia priklausomybę, 4 proc. daugiau nei prieš pandemiją. Tačiau tai tik dalis problemos – konkurencijos kultūra, nesibaigiantys pranešimai ir nerealios sėkmės istorijos kuria naują fenomeną, kuriame galioja tik viena taisyklė – „čia ir dabar“.
Socialinių tinklų iššūkiai – vienas iš populiariausių ir greičiausiai plintančių reiškinių internete. Juos išbando įžymybės, influencerių gerbėjai, jaunimas, o kartais ir vyresni žmonės. Kai kurie iššūkiai sukuria smagias pramogas ir vienija bendruomenes, tačiau kiti gali kelti pavojų sveikatai ar saugumui. Šiame straipsnyje apžvelgsime populiariausius socialinių tinklų iššūkius ir įvertinsime, ar verta juos išbandyti.