JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė gruodžio 17-ajai

Astrologinė prognozė gruodžio 17-ajai, penktadieniui

Astrologinė prognozė gruodžio 17-ajai, penktadieniui

AVINAS. Tikriausiai nelengvai derėsitės dėl pervežimų, reklamos, prekių, tarpininkavimo. Sulauksite naujienų iš artimos aplinkos žmonių. Stenkitės nesusipykti su tais, kurie jums svarbūs, kad ir kaip jus erzintų jų argumentai.

JAUTIS. Ši diena privers pagalvoti apie piniginius, materialinius reikalus. Neblogas metas ieškoti norimų prekių, pajamų šaltinių, galimų verslo dalininkų, rėmėjų. Tikriausiai pavyks tinkamai apsipirkti, pasireklamuoti.

DVYNIAI. Tam tikri įvykiai, pasisakymai gali pareikalauti iš jūsų didelio valdymosi. Regis, teks peržiūrėti kai kuriuos dalykinius ir finansinius planus, sutartis. Galbūt kažką įdomaus pasiūlys autoritetingas asmuo.

VĖŽYS. Būsite gana tingūs, sumažės jūsų aktyvumas, išskyrus nusiteikimą kurti planus ar meninius projektus. Galbūt teks lankyti ar slaugyti ligonį, pirkti vaistus, medikamentus, teikti ar pasiimti labdarą.

LIŪTAS. Šiandien galite įveikti tai, kas ne visuomet pavyksta. Tapsite komunikabilesni, linkę organizuoti susitikimus su bendraminčiais, senais bičiuliais. Venkite avantiūrų.

MERGELĖ. Šiandien teks rimčiau padirbėti, jeigu nenorite prarasti užimamų pozicijų darbe. Jus akylai stebės viršininkai ir kolegos. Gali būti, kad išgyvensite dėl artimų žmonių problemų.

SVARSTYKLĖS. Kai kuriuos savo sumanymus realizuosite be didelių pastangų. Galite gauti žinią iš viešosios institucijos, apsispręsti dėl dalykinio ar kitokio pasirinkimo.

SKORPIONAS. Galimi pinigų investavimai arba pajamos per sutuoktinį, verslo partnerį. Gali atakuoti kreditoriai. Jeigu turite skolų, pasirūpinkite jas atiduoti. Grįžkite prie neįgyvendintų sumanymų ir gerai juos apmąstykite.

ŠAULYS. Gyvenimo arba verslo partneris jums gali pareikšti pretenzijas, iškelti didelių reikalavimų. Pasistenkite jį suprasti. Parodykite iniciatyvą, jeigu norite susitikti su jus dominančiu asmeniu.

OŽIARAGIS. Rimčiau dirbkite pavestus darbus, laikykitės disciplinos reikalavimų. Galbūt spaus darbų ar skolų atidavimo terminai. Pravartu rasti laiko sveikatai ir grožiui naudingoms procedūroms.

VANDENIS. Nusimato pokalbis su užsieniečiu, reikalai, susiję su mokslu, teisėtvarka, vertimais, kelionėmis. Neprotinga būtų atidėlioti svarbius darbus, išsisukinėti nuo pareigų.

ŽUVYS. Norite ar nenorite, tikriausiai teks imtis buitinių darbų, derinti savo poreikius bei interesus ir planus su namiškių užgaidomis. Nepasiduokite neigiamoms emocijoms.

Mano išsaugoti straipsniai