JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė vasario 24-ajai

Astrologinė prognozė vasario 24-ajai, ketvirtadieniui

Astrologinė prognozė vasario 24-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šiandien daug bus kalbama apie įvykius užsienyje, keliones, migraciją, ateities planus. Gali nustebinti informacija internete. Kai kurie gandai gali pasitvirtinti su kaupu.

JAUTIS. Kils pagunda pasiduoti meilės traukai, ryžtis tam tikrai transformacijai ar keistai naujovei. Saugokitės avarinių situacijų, venkite abejotinos rizikos, besaikio išlaidavimo. 

DVYNIAI. Šiandien neišvengsite santykių aiškinimosi, keistų pokalbių. Nevenkite jų, tačiau stenkitės neperžengti etiško bendravimo rėmų. Galbūt pavyks išsiaiškinti tai, kas buvo nutylima. Saugokitės sukčių.

VĖŽYS. Gali būti, kad gausite žinią, susijusią su verslo aktualijomis, darbo paieškomis, sveikatos patikra, užsisakyta preke ar pan. Visgi kai kurios naujienos jus gali šokiruoti.

LIŪTAS. Būsite aktyvūs ir kūrybingi, linkę rizikuoti bei išlaidauti. Galite iškrėsti tai, kas jums nebūdinga. Kad ir kokie būtumėte apsukrūs, galite pakliūti į pavojingas pinkles.

MERGELĖ. Šiandien galbūt kažkam turėsite parodyti ypatingą dėmesį, kad jus paremtų ar pakonsultuotų. Nevenkite kūrybingai improvizuoti, įrodinėti tai, kuo tikite. Iš užsienio gali ateiti nerimą keliančios žinios. Labiau prižiūrėkite vaikus.

SVARSTYKLĖS. Ši diena leis rasti bendrą kalbą su žmonėmis. Visgi emocijų ir prieštaringų minčių gali sukelti šeimos nario ar kolegos poelgis, sveikatos ar finansų aktualija.

SKORPIONAS. Regis, labai prieštaringos nuotaikos ir situacijos glaudžiai persipins ir jūsų nepaleis iš tų pinklių visą dieną. Meilė, empatija, noras padėti, bet kartu – liežuvio aštrumas, kandumas, priešiškumas. To nestigs ir jūsų viduje, ir aplinkui jus.

ŠAULYS. Iš artimųjų arba kolegų galite sulaukti staigmenų. Tai jums nebūtinai patiks, tačiau elgsitės gana atlaidžiai ir aplinkinius stebinsite neįprasta reakcija. Atsargiai su technika, elektra. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

OŽIARAGIS. Regis, jums stigs noro dirbti, bendrauti, sumažės energijos. Nekokia diena viešiems pasisakymams, interviu. Labiau tiktų skirti dėmesį mylimam žmogui, mėgstamai veiklai, sveikatai ir grožiui.

VANDENIS. Į dviprasmišką situaciją galite patekti dėl paskleistų apkalbų, gandų, slaptų priešų intrigų. Netgi artimais žmonėmis, draugais nederėtų aklai pasitikėti, jeigu nenorite nesusipratimų, nuostolių.

ŽUVYS. Nelabai seksis laikytis numatytos darbotvarkės, nes atsiras nenumatytų rūpesčių. Talentingai manipuliuosite kitų žmonių jausmais ir tai iš dalies jums padės išlaviruoti bet kokioje situacijoje. Venkite rizikos kelyje.

Mano išsaugoti straipsniai