JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė kovo 11-ajai

Astrologinė prognozė kovo 11-ajai, penktadieniui

Astrologinė prognozė kovo 11-ajai, penktadieniui

AVINAS. Siekite ramybės, nes jums būtinas vidinis komfortas. Skirkite laiko šeimai, namams. Artimieji bus dėkingi už darnius tarpusavio santykius. Visose srityse seksis kur kas geriau, jeigu neignoruosite kitų žmonių interesų bei jų teisių.

JAUTIS. Asmeniniai reikalai šiandien jums neatrodys patys svarbiausi. Domins politika, geopolitika, aktualūs straipsniai, komentarai. Tikėtina netolima kelionė, susitikimas su giminaičiais ar kt.

DVYNIAI. Sulauksite pasiūlymų, dvelkiančių naujovėmis. Galbūt dėl jų apsispręsti padės numatoma nauda ar kitoks įvertinimas. Galite leistis į kelionę arba rūpintis atvykusiais iš toli.

VĖŽYS. Emociškai nerami diena. Tačiau protas ir intuicija turėtų jums tapti gerais pagalbininkais. Galite iš pagrindų tvarkytis arba išlaidauti, bet turbūt tokiems dalykams, kurių išties prireiks.

LIŪTAS. Kai kurie jūsų norai neatitiks galimybių. Kad juos įgyvendintumėte, reikalingas palaikymas, protegavimas. Pamąstykite, kas galėtų jums padėti ar prisidėti. Noriai teiksite labdarą, tarpininkausite.

MERGELĖ. Daugiau dėmesio skirkite aplinkiniams, augintiniams, nevenkite kontaktų, renginių. Santykiai su aplinkiniais bus puikūs, jei nekelsite neįmanomų reikalavimų ir būsite nusiteikę draugiškai padėti.

SVARSTYKLĖS. Sugebėsite padaryti gerą įspūdį tiems, kurie jus domina, nes sugebėsite išklausyti kitokią nuomonę, nevengsite diskusijų, pademonstruosite kompetenciją. Atrodysite kupini ryžto realiai įgyvendinti savo pažadus.

SKORPIONAS. Seksis demonstruoti erudiciją, bendrauti su įtakingais veikėjais, užsieniečiais. Galite gauti svarbų pranešimą. Galbūt ruošitės kelionei ar į ją leisitės.

ŠAULYS. Tikėtina, kad už savo pastangas tarpininkauti, suderinti interesus ar įsipareigojimus jūs būsite įvertinti. Galbūt atsiimsite skolą, gausite paramą ar pan.

OŽIARAGIS. Šiandien nerastumėte vietos, jeigu tektų būti vienumoje. Būtinai reikės draugijos, artimos sielos. Labiau įvertinsite ir gyvenimo draugą, ir draugus, kaimynus. Netgi pasiginčyti bus smagu, svarbu, kad būtų su kuo.

VANDENIS. Šiandien turėsite daugiau energijos, todėl teks pagalvoti, kaip ją eikvoti. Nuo tinkamo ar netinkamo pasirinkimo labai priklausys padariniai. Turėkite omenyje „bumerango“ principą.

ŽUVYS. Aktyvi, šurmulinga diena. Galite pasireikšti kūrybinėje, laisvalaikio veikloje, kažką nuveikti vaikų ar patinkančio asmens labui. Regis, domėsitės socialinėmis iniciatyvomis, teiksite labdarą.

Mano išsaugoti straipsniai