JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė trečiadieniui
dienos horoskopas

Horoskopas liepos 10-ajai: gerės santykiai

Astrologinė prognozė liepos 10-ajai, trečiadieniui.

AVINAS

Būsite labai aktyvūs, galite nerti į kažkokią veiklą. Jeigu gebėsite kitus suprasti, toleruoti, šiandieniniai pokalbiai nenuvils nei jūsų, nei pašnekovų. Galite gauti naudingą pasiūlymą.

JAUTIS

Šiandien norėsis ištrūkti iš įprastos aplinkos, prisikaupti nekasdieniškų patirčių. Tačiau jei reikia mokytis, pravartu rimtai išsinagrinėti dominančią temą ar klausimą. Tai puikiai pavyks.

DVYNIAI

Gera įžvalga ir apdairumas padės nesuklysti renkantis prekes. Galbūt išsispręs senas skolos klausimas. Kita vertus, galite pasijusti neramiai, jeigu vakar iššvaistėte per daug pinigų ar užsisakėte prekių, paslaugų ne pagal kišenę.

VĖŽYS

Santykiai bus geresni, jeigu sugebėsite suprasti vieni kitus, susitarti dėl šeiminių pareigų, bendro laisvalaikio. Pravartu pasistengti rasti raktą į artimų žmonių širdis.

LIŪTAS

Kalbos suksis apie sveikatą, mitybą, ūkinius reikalus. Galbūt mėginsite namuose įvesti nepriekaištingą tvarką. Regis, jums puikiai seksis gerinti gyvenimo sąlygas.

MERGELĖ

Šis rytas žada nekokių pasekmių, jei išvakarėse praradote saiką ar savikontrolę. Visgi ši diena gali būti šauni – plečianti akiratį, džiuginanti vaikų krykštavimu, įdomiomis pažintimis, aistringu susižavėjimu ar kt.

SVARSTYKLĖS

Norite ar nenorite, tai bus bendravimo diena. Jeigu stengsitės atsiriboti, jūsų nesupras artimieji. Galbūt dėl kažkokios priežasties imsite kitaip žvelgti į žmones, kurie anksčiau kėlė nepasitikėjimą.

SKORPIONAS

Užsiimkite tuo, kam ilgai negalėjote rasti laiko, nors ir norėjosi. Tikriausiai sužinosite įdomių naujienų, atskleisite naują pažinimo puslapį.

ŠAULYS

Su kitų pagalba šį tą svarbaus galite nuspręsti ir įgyvendinti. Galbūt nutarsite kažką pirkti, parduoti, įkeisti, išbandyti naują veiklą ar kt. Gebėkite pasinaudoti gerais patarimais, kaip užlopyti asmeninio biudžeto skyles.

OŽIARAGIS

Rytas gali būti dirglus, nesaugus, todėl verčiau ilgiau pamiegokite, jei tai įmanoma. Saugokitės ugnies, netvarkingos technikos. Diena gali nustebinti netikėtu flirtu, staigmenomis. Nieko gero, jei pernelyg užvaldys aistra ar kita manija.

VANDENIS

Galimi keistoki sumanymai. Šiandien patys sau galite padaryti neįprastą atradimą. Regis, jus praturtins meditacijos, filosofiniai apmąstymai. Labiau saugokite sveikatą.

ŽUVYS

Tai gali būti draugiškų susitikimų, bendrystės su kitais diena. Galbūt vyksite į kokį nors sąskrydį, renginį, užmegsite įdomią pažintį. Jūsų gebėjimas empatiškai bendrauti, sąmojis teigiamai veiks aplinkinius.

Mano išsaugoti straipsniai