JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Stebuklingai lūpas putlinantis metodas plinta merginų gretose (FOTO)

Stebuklingai lūpas putlinantis metodas plinta merginų gretose (FOTO)

Klysti, jei manai, jog lūpas galima paputlinti tik pasitelkus injekcijas. Nors chirurginis lūpų putlinimas populiarėja tarp vis jaunesnių merginų, yra kur kas natūralesnis būdas pastorinti lūpas.

Tavosios lūpos siaurokos? Garsi grožio blogerė, tūkstančius sekėjų turinti Michelle Phan, puikiai žinoma grožio naujienomis besidominčioms mergioms, siūlo natūralų ir itin efektingą būdą paputlinti lūpas akimirksniu.

Tai padaryti padės… cinamonas. Šis prieskonis ne tik stiprina imuninę sistemą, kovoja su peršalimo ligomis, mažina svorį, bet ir, pasirodo, yra vienas efektyviausių būdų paputlinti lūpas. Ko tau prireiks naminiam lūpų putlinimo būdui?

Yra du būdai naudoti cinamoną kaip lūpas putlinančią priemonę:

1. Aliejais prekiaujančioje parduotuvėje įsigyk cinamono lapelių eterinio aliejiaus. Juo bent kelis kartus per dieną patepk lūpas. Šis aliejus suaktyvins lūpų kraujotaką, todėl lūpos iš karto taps raudonesnės ir putlesnės.

2. Kelis arbatinius šaukštelius cinamono miltelių sumaišyk su norimu lūpų balzamu ar bizgesiu. Naudok į valias, tik atmink, jog cinamono aliejaus tepimas ant lūpų efektyvesnis.

Cinamonas
Cinamonas
Shutterstock nuotr.

Ar pasiruošusi natūraliam putlesnių lūpų efektui?

Mano išsaugoti straipsniai