JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Mados klyksmas: tokio makiažo ir priešei nelinkėtum (FOTO)

Mados klyksmas: tokio makiažo ir priešei nelinkėtum (FOTO)

Pastaruoju metu netilo kalbos apie veido tobulinimą kontūravimu. Šio makiažo triuko karalienėmis vadinamos Kylie Jenner ir Kim Kardashian greičiausiai pačios to nežinodamos pamėtėjo idėjų dizaineriams.

Niujorko mados savaitėje žiūrovai negalėjo atitraukti akių nuo mados namų “Hood by Air” kolekcijos. Minimalistinio, sportinio ir modernaus stiliaus samplaika alsuojanti kolekcija akis labiau traukė ne apdarais, o išskirtiniu makiažu. Modelių veidai buvo ištepti kontūravimo priemonėmis, tačiau šios – neišsklaidytos. Tokiu įvaizdžio pasirinkimu tarytum pašieptas šiomis dienomis garbinamas veido kontūravimas, be kurio savo gyvenimo turbūt neįsivaizduoja “Instagram” karalaitės – garsioji Kylie Jenner ir Kim Kardashian.“Hood by Air”, Vida Press nuotr.

🐱 eyes

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

Ne paslaptis, kad teisingai ir kruopščiai atliktas veido kontūravimas daro stebuklus, tačiau kiekvieną dieną veidą tapyti it drobę – kažin ar verta. Tuo labiau, kad natūralus grožis visuomet buvo ir bus galingiausias ginklas, kurio neįveiktų nei veido tobulinimas kontūravimo priemonėmis, nei kiti grožio triukai. Juk makiažas šiaip ar taip tėra laikinas.

Daugiau “Hood by Air” nuotraukų – fotogalerijoje:

Mano išsaugoti straipsniai