JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
8 minutės

8 minutės, jog kojos būtų gražios

Esi didelė sporto mėgėja? O gal niekuomet neprisiverti pasportuoti? Yra tokių pratimų, kurie tiks ir toms, kurios be sporto negali gyventi, ir toms, kurios negali prisiversti sportuoti.

Yra labai veiksminga 8 minučių mankštelė gražioms ir atletiškoms kojoms. Kiekvienas pratimų kompleksas trunka po 2 minutes, todėl kas rytą atlikusi mankštą jau po kiek laiko išvysi malonius akiai rezultatus!

Be to, jai nereikia jokių papildomų priemonių – nei kilimėlio, nei svarmenų. Tik tavo geros nuotaikos ir tau patinkančios muzikos!

2 minutės – 10 pritūpimų. Pritūpimai yra vienas veiksmingiausių pratimų, norint suformuoti gražią kojų formą. Be jų – ne iš vietos! Paprasti pritūpimai pabodo? Pabandyk kiek kitokią pritūpimų versiją. Atlik paprastą pritūpimą (kojos pečių plotyje, rankos laikomos tiesiai, koja neturi išeiti iš kelių linijos), tačiau su pašokimu. Pašok ištiesdama rankas į viršų. Naudinga ir kojoms, ir visam kūnui, nes dirba ne vien kojų, tačiau ir pilvo preso, rankų raumenys.

2 minutės –  pasispardymams. Skamba juokingai? Tačiau tai veiksminga! Tokie pasispardymai ne tik stiprina kojų raumenis, bet ir aktyvina širdies darbą, todėl gerina bendrą organizmo sveikatą. Atlikti  pasispradymus lengviau nei lengva – paprasčiausiai spirk tris kartus į orą viena koja, o vėliau ir kita. Iš karto sušilsi ir paruoši savo kojytes kitiems pratimams.

2 minutės – kojos sulenkimas. Šis pratimas labai lengvas  ir gražiai formuoja viršutinę kojų dalį. Tiesiog atsistok tiesiai, kojas pastatyk pečių plotyje. Tuomet kelk vieną koją link krūtinės po penkis kartus ir nuleisk žemyn. Tą patį daryk su kita koja. Atliekant šiuos pratimus privalai jausti viršutinės kojų dalies raumenų darbą. 

2 minutės –  mušimas kojomis atgal. Tokio tipo pratimas labai dažnai yra atliekamas per aerobikos treniruotes, apšilimo metu. Jis ne tik gražina kojas, bet dar ir stiprina užpakaliuko raumenis, todėl nauda yra dviguba. Ką reikia daryti? Padėk rankas ant liemens ir atsispirdama mušk koja atgal taip, kad ši pasiektų tavo užpakaliuką. Tą patį pakartok su kita koja. Pirma gali daryti  mušimą su kiekviena koja po vieną kartą, vėliau – po du kartus.

Mano išsaugoti straipsniai