JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Atskleidė didžiausią nagų grožiu besirūpinančių merginų klaidą

Atskleidė didžiausią nagų grožiu besirūpinančių merginų klaidą

Ar mėgsti lakuoti savo nagus? Galbūt nagų spalvą keiti kasdien, o gal tau svarbiausia, kad nagai tiesiog atrodytų tvarkingai?

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Pasirodo, kad tos, kurioms itin rūpi puiki jų nagų išvaizda iš tikrųjų dažniausiai juos ir žaloja. Nottinghamo universiteto (Didžioji Britanija) mokslininkai ištyrė, kad kasdieninis nagų formavimas kenkia jų sveikai būklei, ilgainiui nagai gali pradėti įauginėti, jų krašteliai – užsiriesti, o pati nago forma gali tapti panaši į išgaubtąją šaukšto dalį.

Tyrėjai atrado, kad nagas auga nuolat prikibdamas ir atkibdamas nuo nago guolio (piršto dalies, kurią apsaugo nago plokštelė), todėl jei šis procesas kasdien trikdomas neapdairiu formavimu, nagai gali prarasti savo sveiką išvaizdą.

Mokslininkai nustatė, kad nago būklei įtakos turi ir forma, kuri suteikiama nago galiukui. Didžiausia klaida – nagus formuoti pagal piršto formą, taip jie tampa pažeidžiamiausiais. Geriausiai nagams suteikti tiesią formą arba imituoti vos lenktą parabolę, taip išvengsime įaugusių nagų.

Todėl jei tau rūpi tavo nagų sveikata, tuojau pat padėk nagų dildę ir leisk nagams bent vieną dieną atsipūsti!

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai