JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
10 naudingų patarimų tobulai asmenukei

10 naudingų patarimų tobulai asmenukei

Ar žinai, kokios yra tobulos asmenukės paslaptys?

Pažiūrėk į veidrodį. Nuotraukoje niekada neatrodysi gerai, jei makiažas bus nubėgęs, o plaukai išsidraikę. Užmaskuok spuogus, pajuodusius paakius, kiek paryškink akis ir lūpas. Daug nereikia, o nuotraukoje iškart atrodysi gražiau.

Apšvietimas yra svarbus. Šviesoje – viskas atrodo gerai. Nebent nori ką nors paslėpti, tada tiks prietema ir šešėliai. Bet tuomet gal išvis geriau nesifotografuoti? Nuotraukoje gražiausiai atrodysi veidu atsistojusi į šviesą.

Vaizdas už nugaros. Tikrai matei ne vieną nuotrauką, kur mergina ar vaikinas stovi seksualiai papūtę lūpas, o už nugaros krūvos drabužių, nušiuręs kilimas ant sienos ar nešvari vonia. Geriau jau paprasta vienspalvė siena.

Nejudėk. Dažnai fotokamera suveikia pora sekundžių vėliau nei nuspaudi mygtuką. Todėl pasistenk nejudėti ir nespaudinėk per dažnai mygtuko. Kitaip nuotraukos bus išsiliejusios ir neryškios.

Netaupyk kadrų. Fotografuoji ne su senamadiška foto juostele, tad kadrų daryk kuo daugiau. Taip galėsi išsirinkti geriausiai pavykusiusį. Net ir garsiausių manekenių, fotografuojamų profesionalaus fotografo, ne visos nuotraukos būna tobulos.

Pasitikėk savimi. Fotografuojiesi ne paso nuotraukai, todėl būk žaisminga ir nebijok pasirodyti juokinga. Ypač jei aplink nėra kitų žmonių. Tada gali bandyti įvairiausias mimikas ir pozas.

Nuotraukas patobulink. Parsisiųsk įvairių programėlių, kurios uždeda filtrus, maskuoja trūkumus ar bent gražiai įrėmina. Visos tobulos nuotraukos prieš tapdamos tokiomis būna patobulintos.

Žiūrėk į viršų. Atrodysi kur kas gražiau, jei nusifotografuosi iš viršaus, o ne iš apačios. Ištiesk ranką tiesiai ir dar pakelk 45 laipsnių kampu. Šiek tiek kilstelėk smakrą ir žvilgsnį kreipk aukštyn. Akys atrodys didesnės, neatsiras pagurklio, o figūra bus gerokai lieknesnė.

Jokio veidrodžio. Fotografuotis veidrodyje – atgyvenęs reikalas. Gali gautis ne tik iškraipytomis proporcijomis, bet ir parodyti daugiau nei norėjai. Pavyzdžiui, kad fotografuojiesi apverstoje vonioje, ar viešajame tualete. Be to, juokinga mimika veidrodyje atrodo paprasčiausiai kvailai.

Purūs plaukai. Nuotraukose plaukai dažnai atrodo kur kas retesni ir menkesni nei yra. Todėl žiūrėk, kad plaukai būtų švarūs, tvarkingai sušukuoti ir purūs.

Mano išsaugoti straipsniai