JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
4 rudens makiažo paslaptys

4 rudens makiažo paslaptys, kurias atskleidžia profesionali vizažistė (FOTO)

„Atkreipk dėmesį į sezono tandencijas ir būk visad žavinga. Pasaulis Tau po kojomis. Šypsokis. Akimis gaudyk aistrą. Mylėk. Gyvenk. Ir skleisk moteriškumą” – sako Make Up Store grimo ir vizažo meistrė, „MM Professional makeup artist“ Monika Musteikytė.

Monika mums išdavė keletą makiažo paslapčių ir papasakojo apie šio rudens makiažo tendencijas. Suskubk paskaityti!


Asmeninio archyvo nuotr.

Tvarkingi antakiai – svarbu kasdien!

Antakiai įrėmina veidą. Svarbu išsirinkti gerą meistrą, kuris taisyklingai suformuos linkį, formą pritaikys prie Tavo veido formos, bruožų. Kaip juos formuoti pačiai? Daugelis grožio priemonių kompanijų siūlo puikius produktus antakių priežiūrai namuose. Pirmiausia vertėtų rinktis intensyvius ir puikiai prisitaikančius prie plauko pigmento antakių šešėlius.

Antakiai
Antakiai
Fotolia nuotr.

Yra kelios rūšys – šviesiaplaukėms, tamsiaplaukėms. Skirtingos antakių šešėlių spalvos Tau padės taisyklingai suformuoti antakius. Antakių plaukelius gali suformuoti, sušukuoti ir užfiksuoti naudodama antakių žele.

Spalvotas žvilgsnis

Pakerėk gundančiu žvilgsniu su įdomesnio atspalvio blakstienų tušu. Rožiniai ir melsvi blakstienų tušo atspalviai padės išlikti išskirtinei, suteiks žaismingumo. Ruošiesi fotosesijai? Drąsiai derink ryškias spalvas. Nebijok eksperimentuoti, žaisti spalvomis.

Gigi Hadid
Gigi Hadid
Vida Press

Esi mėlynakė ir įprastai dažaisi juodu tušu? Siūlau pabandyti ant juodo tušo dėti vieną sluoksnį tamsiai mėlynos spalvos, taip savo akių spalvą labiau paryškinsi, tarpusavyje gražiai žais spalvos.

Blizgus akių pravedimas

Blizgučius sumaišyk su akių dažų skysčiu ir tepk liniją palei blakstienų augimo liniją. Arba gali pirmiausia teptuku švelniai sušlapinti voką, po to pamažu mažesniu šepetėliu dengti blizgučius, jie puikiai prilips ir išsisklaidys, atrodys tarsi kreminiai, blizgūs akių šešėliai.

Lūpos

Putlios lūpos – kiekvienos merginos svajonė. Nebūtina skubėti pas plastikos chirurgus ir leistis hialurono rūgštį. Išbandyk makiažo gudrybes. Kaip jas padažyti, kad vizualiai atrodytų didesnės ir ilgiau išliktų spalva? Rinkis stipriai pigmentuotus, lengvai dengiamus lūpų pieštukus. Pieštuką išsklaidyk šepetėliais.

Mergina
Mergina
Fotolia nuotr.

Ant pieštuko denk lūpų dažus su ricinų, saulėgrąžų, rozmarinų aliejais, kurie lūpas puoselėja, drėkina, saugo. Ir jei nori, kad efektas būtų blizgantis, gali šiek tiek užengti blizgio. Atitaikyk pagal lūpų dažus arba rinkis bespalvį, neautralų.

Mano išsaugoti straipsniai