JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Naikinamas emoji: yra svarbi priežastis

Naikinamas emoji: yra svarbi priežastis, kodėl jo nebeliks

Negalinčioms gyventi be emoji aplikacijų laukia žinia – nebelieka vieno emoji, kurį daugelis gana dažnai naudodavo rašant žinutes. Tai rifle emoji, kuris vaizduoja šautuvą.

Šis emoji buvo sukurtas ne bauginančiais tikslais – emoji kūrėjai paprasčiausiai siekė pavaizuoti šautuvą kaip vieną iš Olimpinių žaidynių sporto šakų priemonių. Šaudymas – lygiai tokia pati svarbi sporto šaka kaip vandensvydis, rankinis ar gimnastika.

Visgi šio emoji nuspręsta atsisakyti po daugelį sukrėtusių žudynių gėjų klube Orlando mieste, kuriose žuvo virš 50 nekaltų žmonių. Pasaulyje vis daugėjant kraupių įvykių, nuspręsta atmesti šį smurtą imituojantį simbolį, todėl nuo šiol rifle emoji nebeliks.

Nors daugelio šis emoji buvo naudojamas ne paskatinti smurtą, o paprasčiausiai išreikšti savo nepasitenkinimą ar parodyti kovingumą, emoji kūrėjai nusprendė, jog geriau jo visai atsisakyti. Kodėl reikėtų be reikalo kurstyti pyktį ir nesantaiką, tiesa?

Jei nebuvaii didelė šio emoji gerbėja, vargu, ar jo pasigesi. Visgi toks aplikacijų kūrėjų gestas išreiškia didelę paramą bei supratingumą po pasaulį sukrėtusių įvykių. O tu ar pasigesi šio emoji?

Mano išsaugoti straipsniai