JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kokia dabar yra mergaičiukė Ellie Fanning? (FOTO)

Kokia dabar yra mergaičiukė Ellie Fanning? (FOTO)

Šviesiaplaukė JAV aktorė Ellie Fanning (17 m.) yra suvaidinusi net dešimtyje garsių kino filmų, tačiau dailioji mergina vis tiek dažnai yra linksniuojama kaip garsiosios Dakotos Fanning (23 m.) jaunesnioji sesutė.

O veltui. Juk Ellie kinografijoje tokie garsūs filmai kaip Super 8, Mes nusipirkom zoologijos sodą, Aš esu Semas, Keista Bendžamino Batono istorija ir kiti. Nors jaunoji Ellie dar nė viename filme nėra atlikusi pagrindinės aktorės vaidmens, verta priminti jos amžių – jai tik septyniolika!

Galbūt Ellie ir mažiau žinoma pasauliui nei jos sesutė Dakota, tačiau taip yra tik todėl, jog Dakota anksčiau pradėjo kopti aktorės karjeros laiptais, mat yra penkeriais metais vyresnė.

Ellie ir Dakota Fanning
Ellie ir Dakota Fanning
Vida Press

Vis dėlto daugelis puikiai atsimena ir mažąją Ellie, kuri iš mergaitės su kreivais dantukais bei smulkiomis strazdanėlėmis išaugo į tikrą jaunąją divą. Gerbėjai dažnai ginčijasi – kuri gi sesutė dailesnė? Ir niekaip negali nuspręsti, nes tiek Ellie, tiek Dakota – labai panašios. Šviesaus gymio merginos atrodo it dvynės ne tik savo išvaizda. Jas abi sieja ambicingas charakteris bei aviniškas užsispyrimas.

Ellie Fanning
Ellie Fanning
Vida Press
Ellie Fanning
Ellie Fanning
Vida Press

Šiuo metu Ellie aktyviai filmuojasi kino juostose ir seka vyresnėlės Dakotos pėdomis. Ir nors sesutės yra ganėtinai artimos, o pati Ellie ne kartą žiniasklaidai teigė, jog Dakota jai yra tikras pavyzdys, vis dėlto jaunėlė savo Instagramo paskyroje neviešina bendrų savo ir sesers laisvalaikio akimirkų.

Ji – stilinga paauglė, kuri turi gausybę gerų draugų ir smagiai su jais kartu leidžia laiką. Viską spėjanti mergina tarsi sako pasauliui: palaukite, kol pasieksiu tai, ką turi garsioji sesutė!

O gal galima teigti, jog Ellie seniai pasiekė, ko troško? Merginos talentas tai patvirtina. O štai ir Ellie Instagramo akimirkos:

#throwback new years eve

A photo posted by Elle Fanning (@elle_fanning) on Jan 16, 2016 at 8:14am PST

🌻🌻

A photo posted by Elle Fanning (@elle_fanning) on Jan 18, 2016 at 1:31pm PST

#throwback

A photo posted by Elle Fanning (@elle_fanning) on Jan 20, 2016 at 9:13pm PST

A photo posted by Elle Fanning (@elle_fanning) on Jan 18, 2016 at 10:54am PST

👽

A photo posted by Elle Fanning (@elle_fanning) on Oct 29, 2015 at 3:30pm PDT

friend

A photo posted by Elle Fanning (@elle_fanning) on Oct 29, 2015 at 9:59am PDT

A photo posted by Elle Fanning (@elle_fanning) on Oct 28, 2015 at 6:42pm PDT

A photo posted by Elle Fanning (@elle_fanning) on Dec 11, 2015 at 9:27am PST

Mano išsaugoti straipsniai