JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Aktorės Demi Moore antroji dukrelė: nepatikėsi

Aktorės Demi Moore antroji dukrelė: nepatikėsi, kokia ji nevala (FOTO)

Visai neseniai rašėmė apie Holivudo įžymybių Demi Moore ir Bruce Willis dukrelę Rumor Willis, kuri išsiskira savo nerūpestingu stiliumi ir laisva siela. Regis, gražuolių aktorių antroji dukrelė Scout Willis kai kuo savo sesutę Rumor net lenkia.

Nors Scout – mergina, kuri vaidino keliuose filmuose, ji pasaulyje garsėja ne itin garsiais vaidmenimis, o šokiruojančiais poelgiais ir savo išskirtiniu stiliaus pojūčiu.

Scout Willis nepaiso jokių normų ir standartų. Jai visai negėda viešumomoje pasirodyti itin atvirais drabužiais. Beje, dažnai net nesegint liemenėlės.

Visai neseniai ji buvo pastebėta apsirengusi juodu, permatomu kombinezonu, kuris išryškino jos krūtinę. Scout Willis – aktyvi nuogybių rėmėja, nes praėjusiais metais protestavo prieš draudimą viešinti krūtų nuotraukas socialiniame tinkle. Jos protestas pasireiškė tuo, jog ji išėjo į gatvę… iki pusės nuoga.

Rumer Willis
Rumer Willis
Vida Press

Tačiau labiausiai stebina ne atviras Scout stiliukas, o jos higienos įpročiai. Ji viešumoje nesibaido pasirodyti neskustomis pažastimis, todėl neseniai vykusiame renginyje ji buvo užfiksuota su aptempta palaidine ir nesutvarkytomis pažastimis.

Scout Willis
Scout Willis
Vida Press
Scout Willis pažastys
Scout Willis pažastys
Vida Press

Daugelis sako, jog Scout – tikra tėvelio dukrelė, mat yra labai panaši į savo garsųjį tėvą. Vis dėlto įdomu, kaip pats Scout tėvas reaguoja į tokius Scout akibrokštus?

Scout Willis ir Bruce Willis
Scout Willis ir Bruce Willis
Vida Press

Regis, dukros mamytei Demi Moore toks jos stilius visai priimtinas ir netgi yra linksmas. Demi puikiai sutaria su savo dukterimis ir visokeriopai jas palaiko. Net ir tuo, jog pažastų skutimas jaunai merginai nėra būtinas.

O kaip tau, ar priimtinas toks Scout požiūris į išvaizdą?

Demi Moore ir Scout Willis
Demi Moore ir Scout Willis
Vida Press
Mano išsaugoti straipsniai