JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kada žvaigždės prarado nekaltybę: Britney

Kada žvaigždės prarado nekaltybę: Britney, Harry Styles, Kim Kardashian ir kitos

Kartais žvaigždės būna itin atviros – ima ir išpasakoja kada ir su kuo prarado nekaltybę. Pasirodo, vienos jų pirmą kartą mylėjosi labai anksti, kitos laukė to vienintelio. Faktas tik vienas, anksti praradusios nekaltybę įžymybės dažniausiai gailisi.

Britney Spears

Ji skelbėsi, kad nekaltybę praras tik pirmąją naktį po vestuvių su teisėtu vyru. Gerbėjai manė, kad dainininkė pirmą kartą pasimylėjo su Justinu Timberlake’u. Tačiau Britnei motina savo atsiminimų knygoje išklojo visą tiesą. Pasirodo, dainininkė nekaltybę prarado sulaukusi vos keturiolikos su mokyklos laikų meile – mokyklos amerikietiško futbolo komandos žvaigžde.

Ashtonas Kutcheris

Aktorius tikslaus amžiaus niekada nėra paminėjęs, tačiau pirmąjį kartą atsimena su siaubu. Pasak Ashtono, tuomet jis buvo paauglys ir pirmą kartą pasimylėjo su pirmą kartą sutikta mergina miške esančioje stovyklavietėje . Aktorius juokdamasis pasakojo, kad viskas truko apie pora sekundžių ir jis labai bijojo.

Katy Perry

Dainininkė duodama interviu žurnalui „GQ“ atskleidė, kad nekaltybę prarado būdama šešiolikos. Pasak jos, tai nebuvo itin romantiškas įvykis – nebuvo nei rožių žiedlapių, nei žvakių, nei patogios lovos. Viskas įvyko ant priekinės „Volvo“ automobilio sėdynės.

Cameron Diaz

Aktorė itin atvirame interviu prisipažino, kad su nekaltybe atsisveikino sulaukusi 17 metų. Pasak jos, šiam žingsniui ji ryžosi ne dėl didelės meilės savo vaikinui, bet todėl, kad norėjo išbandyti, kas yra seksas. Cameron teigia dėl tokio sprendimo niekada nesigailėjo, mat vaikinas pasirodė visai neprastas.

Johnny Deppas

Paauglystėje dabar žymus aktorius buvo grupės „The Flame“ narys. Nekaltybę jis prarado gastrolių metu su viena iš gerbėjų. Tuomet jam buvo vos 13 metų.

Kim Kardashian

Realybės šou žvaigždė nekaltybę prarado su mokyklos laikų meile, su kuriuo susitikinėjo dvejus metus. Jai tuomet buvo vos 14 metų. Apie planus prarasti nekaltybė Kim prasitarė savo mamai. Ši nuvedė dukrą pas ginekologą, kad jai paskirtų tinkamas kontraceptines tabletes.

Fergie

Dainininkė yra sakiusi, kad ji visada buvo itin seksuali asmenybė ir jau paauglystėje ją itin domino seksas. Tačiau Fergie nekaltybės prarasti neskubėjo, su ja atsisveikino sulaukusi 18. Pasak jos, išsilaikyti taip ilgai jai reikėjo šiokių tokių valios pastangų.

Shia LaBeoufas

Aktorius niekada neatskleidė tikslaus amžiaus, tik prisipažino, kad buvo dar paauglys. Shia juokiasi, kad patį pirmąjį kartą stengėsi apsimesti tarsi jis būtų tai daręs jau kelis kartus, mat draugei taip ir neišdrįso prisipažinti esantis nekaltas.

Lindsay Lohan

Aktorė atvirai pasakoja, kad jos gyvenimas galėjo pasisukti visai kitu kampu, jei ji nebūtu atsidavusi pirmam turtingam ir gražiam vaikinui. Be to, tuo metu jai buvo vos 13 metų. Šio žingsnio Lindsay gailisi iki šiol.

Angelina Jolie

Dabar ji šešių vaikų motina. Tačiau prieš sutikdama Bradą Pittą Angelina buvo pašėlusi mergina. Nekaltybę ji prarado vos 14 metų su tuometiniu vaikinu. Pasak jos, pasimylėjusi ji griebė peilį ir įpjovė vaikinui, o šis atsilygino tuo pačiu. Angelinos teigimu, taip ji elgėsi nes norėjo pasijusti dar artimesnė su vaikinu.

Justinas Timberlake’as

Apie Justino pirmąjį kartą sulaukus vos 14 metų išpliurpė mergina, su kuria jis tuo metu susitikinėjo. Jai tai buvo taip pat pirmasis kartas ir, pasak jos, abu labai bijojo.

Adriana Lima

Gražuolė manekenė neskubėjo prarasti nekaltybės. Pirmą kartą ji pasimylėjo vestuvių naktį su sutuoktiniu. Jai tuomet buvo 27 metai.

Harry Stylesas

Dainininkas prisipažino, kad tikriausiai vis dar būtų nekaltas, jei nebūtų patekęs į grupe „One Direction“. Su mergina jis pasimylėjo būdamas 16 metų ir labai bijojo, kadjo partnerė gali pastoti.

Mano išsaugoti straipsniai