JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
PANELĖS viršelio vaikinas Ignas Lelys: „Mano simpatija - vieša paslaptis. Bet taip tik įdomiau...“ (VIDEO)

PANELĖS viršelio vaikinas Ignas Lelys: „Mano simpatija – vieša paslaptis. Bet taip tik įdomiau…“ (VIDEO)

Trečiadienio popietę PANELĖS studijoje viešėjo linksmasis ZIP FM radijo laidų vedėjas bei gegužės mėnesio PANELĖS viršelio vaikinas Ignas Lelys. Šypsenų ir puikios nuotaikos netrūko – vaikinas šmaikščiai atsakinėjo į skaitytojų užduotus klausimus.

Ištikimiausioms skaitytojoms rūpėjo ne tik Igno dienotvarkė, ateities planai, bet ir, žinoma, jausmų frontas. Merginos teiravosi, kiek rimtų draugysčių Ignas turėjo gyvenime ir ar šiuo metu Ignas turi simpatiją. Vaikinas pripažino, jog tai – vieša paslaptis, mat daugelis nujaučia, kokiai konkrečiai merginai simpatizuoja.

Ignas pripažino, jog nuo pat vaikystės svajojo, jog žmonės jį atpažintų ir prisimintų kaip asmenybę, todėl kantriai to siekia bei trokšta būti įvertintas. PANELĖS viršelio vaikinas gal pasigirti įspūdinga sekėjų armija socialiniuose tinkluose. Kokia jo paslaptis? Nuolatinis bendravimas su gerbėjais ir, žinoma, smagūs įrašai, praskaidrinantys internautų kasdienybę.

Daugeliui skaitytojų rūpėjo, kaip klaipėdietis vaikinas pateko į radijo stoties ZIP FM šeimą. Ignas prisipažino, jog labai džiaugiasi patekęs į tokią komandą, kurios nariai vienas kito papildo, moko ir padeda tobulėti. Anot Igno, iš komandos narių jis pasisėmė naudingų bei vertingų žinių bei, žinoma, pats išmokė juos daugelio dalykų.

Apie Igno ateities siekius, kasdieninę veiklą ir, be abejo, TĄ vienintelę, galėsi išgirsti peržiūrėjusi smagų konferencijos įrašą:

Mano išsaugoti straipsniai