JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Nepatikėsi

Nepatikėsi, su kuo susitikinėja garsioji aktorė Rebel Wilson

Garsioji australų aktorė Rebel Wilson šiuo metu išgyvena gražų etapą – ji savo gerbėjams paskelbė, kad susitikinėja su drauge Ramona Agruma.

Tiesa, daugelį gerbėjų nustebino ši žinia, mat Rebel anksčiau susitikinėdavo tik vyriška lytimi. Apie naujai užgimusius romantiškus jausmus moteriai ji pranešė per savo socialinę mediją. Prieraše ji taip pat nurodė grotažymę #loveisloveislove (liet. meilė yra meilė). Taip jau sutapo, kad Rebel šią žinią pranešę per „Pride“ mėnesį (LGBT+ bendruomenėje šis mėnesis vadinamas pasididžiavimo mėnesiu).

Rebel paskelbus apie naująjį santykių statusą, ją suskubo sveikinti jos gerbėjai ir taip pat žinomi žmonės. Linkėjimus Rebel siuntė ir aktorės Arielle Kebbel, Nina Ricci, prodiuserė Carly Steel, taip pat atlikėja Kelley Jakle. Na, o ištikimiausi Rebel fanai nuoširdžiai džiaugėsi už pagaliau atrastą Rebel laimę.

Paaiškėjo, kad naujoji aktorės Rebel partnerė yra žymi mados dizainerė, kuriai priklauso prekės ženklas „Lemon Ve Limon“. Kur tiksliai moterys susipažino bei kiek laiko susitikinėja, kol kas dar nėra atskleista.

Mano išsaugoti straipsniai