JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
6 patarimai geros dienos pradžiai

6 patarimai geros dienos pradžiai

Kiekvienam žmogui būna rytų kai beprotiškai sunku išlipti iš lovos, o atsikėlus jaučiamas nemenkas nuovargis ir suirzimas, tad jei nori kuo daugiau rytų pradėti su šypsena veide – vadovaukis šiais patarimais:

1. Kokybiškas miegas. Sugebant atsipalaiduoti ir patogiai miegant ryte atsikelti bus lengviau . Viena dažniausių priežasčių kodėl mes tikamai nepailsime per naktį yra nepatogi lova, tad jei tikrai nori pilnavertiškai pailsėti naktį turėtum apsvarstyti ar lova ir pagalvės yra tinkamos. Svarbu atrasti kaip miegoti yra patogiausia, nes tai susikurs lovoje tikrą poilsio oazę.

2. Atsipalaiduok ir vyk darbus šalin. Sakoma, kad tai, ką mokaisi prieš miegą, išmoksti geriausiai, ypatingai tai veikia su užsienio kalbų mokymusi, tačiau gerai nepailsėsi jei užmigsi ir kelsiesi vien galvodama apie mokslus. Mokymaisis prieš užmiegant padidina nemigos tikimybę, todėl patariame prieš einant miegoti atsipalaiduoti, paskaityti bent kelis knygos puslapius, paklausyti muzikos, pagulėti vonioje su eterinio aliejaus lašeliu ar kitaip nukreipti mintis nuo darbų bei rutinos, kad jos netrukdytų tau greičiau užmigti.

3. Nustok naktinėti. Naktinėdama tikrai nepailsėsi ir jausiesi mieguista visą sekančią dieną, o išsimiegojusi netik būsi žvali, bet ir gražiai atrodysi, nes po akimis nebus juodų nuovargio maišų. Jei atsigulusi dar ilgą laiką negali užmigti, nepradėk panikuoti – gulėjimas ramiai lovoje taip pat yra poilsio būdas, tačiau pabandyk išsiaiškinti kas neleidžia užmigti, galbūt neatslūgo didžiulis dienos metu patirtas stresas, o galbūt esi kupina jėgų dėl labai sočios vakarienės. Suradusi šią problemą pabandyk ją išspręsti.

4. Kėlimasis iš lovos. Žadintuvą laikyk toliau nuo miegojimo vietos, kad jam suskambėjus tektų išropoti iš guoliuo ir atgal nebegrįšk, o pradėk rengtis ir neleisk sau galvoti ,,kaip sunku šiandien keltis‘‘ , ,,kokį gražų sapną sapnavau‘‘, bet galvok ,,kaip šaunu, kad šiandien apsivilksiu savo naują palaidinę‘‘ ar ,,kokie manęs laukia skanūs pusryčiai‘‘ ir padaryk nors ir labai trumpą mankštą, nes ji ne tik padės išsibudinti, bet sportuojant gaminasi laimės hormonai, todėl būsi ir energingesnė, ir laimingesnė. Tai veikia!

5. Pasisemk optimizmo. Vos pramerkus akis nusišypsok, kad tai padaryti būtų lengviau prisimink malonų nutikimą, gali prie lovos turėti nuotrauką iš geriausios dienos gyvenime, kad tik atsikėlus pamatytum, koks laimingas žmogus esi, o tuomet pasakyk sau garsiai, kad gali viską, esi labai šauni ir ši diena bus nuostabiai sėkminga, nes nusiteikimas daro didelę įtaką dienos sėkmei.

6. Minutė ramybės. Prieš išbėgdama iš namų prisėsk ir apmąstyk ar esi viskam pasiruošusi, kas tavęs šiandien laukia, ar esi viską atlikusi. Tai padės susikaupti ir išvengti nemalonių incidentų, kurie galėtų kelti pavojų tavo gerai nuotaikai.

Visi žmonės yra skirtingi ir kiekvienas turi atrasti savo būdą kaip atsikelti ryte jiems yra lengviausia, tačiau mokslininkai teigia, kad geriausias būdas iš visų, norint lengvai atsikelti, tai įprasti prabusti kiekvieną dieną tuo pačiu metu. Ne visi žmonės turi tokią galimybę, todėl kita išeitis yra asmeninių kėlimosi būdų paieška.

Mano išsaugoti straipsniai