JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tapk produktyvesne: patarimai

Tapk produktyvesne: patarimai, kaip tai pasiekti

Rudenį apėmusi apatija vargina daugelį. Deja, stebuklingo metodo ją įveikti nėra – turėsi pati pasistengti, jog nuvytum slogią nuotaiką ir susigrąžintum produktyvumą. Štai tau keli patarimai, kaip tai padaryti.

Atsimink, kad dideli, kilnūs tikslai išlaisvina energiją. Taigi aiškiai formuluok tikslus ir kas rytą skirk 5 min. jiems peržvelgti. Toks būdas ypač padeda karjeros aukštumų siekiančioms merginoms ar toms, kurios intensyviai mokosi ar gyveną aktyvų gyvenimo būdą.

Atsisveikink su energijos vampyrais savo gyvenime (pesimistais, kurie slopina tavo entuziazmą ir pan.) Tokių žmonių – apstu. Kad ir kokie jie tau būtų brangūs, kad ir kaip juso vertintum, jei jauti, jog jie tave slopina, neleidžia tau pasireikšti ar kitokiais būdais tave varžo, kaipmat mesk juos iš savo draugų rato.

Laikykis dienotvarkės. Daugelis garsių menininkų, pvz., Stephenas Kingas, Johnas Grishamas, Thomasas Edisonas, griežtai paisė dienotvarkės, t. y. keldavosi, guldavo nustatytu laiku, mankštindavosi, skirdavo laiką kūrybai, o tada ilsėdavosi. Produktyvumas priklauso ne nuo sėkmės, o nuo atsidavimo.

Nesutik pildyti kiekvieno prašymo. Daugelis bijome nepatikti, todėl visada atsakome – taip, o tai reiškia produktyvumo pabaigą. Yra žmonių tipas, kuris visiems sako TAIP ir labai retai kada atsisako padėti ar pagelbėti. Atmink, jog pirmiausia vertėtų apžvelgti savo prioritetus, nusistatyti savo tikslus bei norus. Egoizmas nėra geras dalykas, tačiau kai kuriais atvejais jis gali padėti. Užsikraudama visų pažįstamų žmonių problemų naštą gali prarasti savąją AŠ.

Gerk daugiau vandens. Jei trūksta skysčių, trūksta energijos. Na, o tada mažiau nuveiksi. Šį patarimą būtina vykdyti tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų sezonu. Skysčių trūkumas gali sąlygoti neveiklumą, energijos stoką, miego sutrikimus, jėgų nebuvimą ir daug kitų negalavimų.

Mano išsaugoti straipsniai