JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Nauja „Panelė“: gegužės numeryje – rimtos ir įkvepiančios temos

Nauja „Panelė“: gegužės numeryje – rimtos ir įkvepiančios temos

Paskutinis pavasario mėnesis tiesiog alsuoja artėjančiomis atostogomis. Žurnalas „Panelė“ artėjant linksmybių sezonui nepamiršta ir svarbių, tačiau dažnai nutylimų temų.

Numerio šūkis – „Parodyk spalvas!“, reiškiantis, kad kiekvienas žmogus – lyg atskira vaivorykštė, kurioje netrūksta, nei labai šviesių, nei labai tamsių, niūrių tonų. Tačiau būtent šios spalvos ir daro kiekvieną ypatingą, nereikia apsimetinėti, ar pavydėti kažkam „tobulo“ gyvenimo. Tobulų nėra, tačiau tai toli gražu nereiškia, kad neegzistuoja laimingiausias gyvenimas.

Viršelyje – menininkė, iliustratorė Jolita Vaitkutė. Jolita visai neseniai viešai prabilo apie savo ligą, maniakinę depresiją, nuo kurios nepabėgsi, o jei nori gyventi visavertį gyvenimą, teks išmokti prisitaikyti. Kūrybinga mergina nuolat patiria skirtingų nuotaikų periodus: tam tikru metu jai – energijos antplūdis, noras verstis per galvą ir kuo daugiau visko atlikti, o po jo staigiai ateina visiškos apatijos laikas, kuomet nesinori daryti absoliučiai nieko. „Tiesiog sunku, kai jautiesi nenormali. Brokuota. Kai tau sako: „Neįsivaizduok, pailsėk, viskas bus gerai“, – savo interviu Romui Zabarauskui pasakojo Jolita. „Pasikalbėkim apie depresiją“, – kviečia viršelio mergina ir be jokių užuolankų pasakoja apie savo ligą, kūrybą ir visuomenės reakciją.

Iš Trakų kilusiai Eglei Kairaitytei – vos 21 m., o ji jau – sėkminga verslininkė, sukūrusi prekinį papuošalų ženklą „Lovein“. Eglėi jos kuriamos apyrankės atnešė ne tik populiarumą, bet tapo ir pragyvenimo šaltiniu: mergina turi studiją pačiame Vilniaus centre, beveik 50000 sekėjų ir jau gali sau samdyti pagalbininkus.„Niekada negalvojau, kad tapsiu verslininke. Nejaučiu, kad dirbčiau, čia mano gyvenimo hobis, kuriam neskaičiuoju valandų“, – sako Eglė.

Ką reiškia mokytis prestižiškiausioje mokykloje pasaulyje, kur mokslai metams kainuoja 30000 eurų? Vilnietė Izabelė tai patyrė savu kailiu: mokyklą ji baigė Londone įsikūrusioje Vestminsterio mokykloje, į kurią įstoja tik išrinktieji. Baigus šią mokyklą atsiveria visų pasaulio universitetų durys, todėl mokiniai ten susirenka toli gražu ne smagiai praleisti dienų „Hario Poterio“ filmus primenančioje aplinkoje. Penkiomis kalbomis kalbanti, laisvai smuikui ir fortepijonu grojanti Izabelė sako, kad mokymuisi ribų nėra ir tik darbščiausi ir ryžtingiausi gali pretenduoti į viršūnes.

Vieniems artėjanti vasara – nuotykių ir kelionių laikas, kitiems – nuobodžiavimo ir neturėjimo, ką veikti, dienos. Švaistyti vasarą – nevalia, o kaip jau po vos kelių savaičių prasidėsiantį atostogų sezoną paversti nepamirštamu? Apie tai – gegužės numerio rubrikoje „Pasikalbėkim“.

Tikriausiai grožio dažniausias klausimas, atkeliaujantis į redakciją, yra „kas dabar madinga“. Atsakymas – labai paprastas: dabar madinga būti savimi! Gegužės grožio skiltyje rasi įvaizdžius, skirtus toms, kurios nori ir savo išvaizda atspindėti išskirtinį charakterį. Išbandyk!

Jei jau naršai geriausius vasaros lėktuvų bilietų pasiūlymus, gegužės mados fotosesija, tiesiog skirta tau. „Aviatorės“ stiliukas – tiesiog tau: šiek tiek septintojo dešimtmečio, šiek tiek klasikinių atspalvių, šiek tiek aštresnių detalių… Norim skirst!

TAIP PAT NUMERYJE:

Modelis, dėl kalnų atsisakantis podiumo
Ieškom darbo vasarai!
Į egzaminus – be jokios baimės: pasiruošimo planas
Tobulybės spąstai
Kas žudo romantiką?

…ir daug kitų įdomių temų!


SUPER NAUJIENA!

Dabar prenumeruoti PANELĘ metams – kaip niekad naudinga: prenumeruok metams arba pratęsk savo metinę prenumeratą ir gauk STILIUSOS stiliaus konsultaciją dovanų! Prenumeruoti gali ČIA.

Mano išsaugoti straipsniai