JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Renginių gidas. Ką veikti savaitgalį?

Renginių gidas. Ką veikti savaitgalį?

Ir vėl penktadienis, bet ne bet koks – paskutinis šio pavasario penktadienis! Savaitgalis prognozuojamas ne tik šiltas, bet ir ypatingai linksmas.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Vakarėliai, koncertai, išskirtiniai bei unikalūs pasirodymai – visa tai galėsite stebėti bei patys dalyvauti šį savaitgalį Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje.

Penktadienį pakviesime užsukti į Kauną, Pilies sodą, kur vyks koncertas Playing The Depeche by Royce! Tai savotiškai unikalus ir jau spėjęs sulaukti gana didelio susidomėjimo bei populiarumo lietuvaičių gyvo garso projektas. Gegužės 29 d. vaikinų grupė žavės visus susirinkusius populiariausiais Depech Mode hitais. Grupės repeticijos truko net metus, jie įdėjo labai daug pastangų, skyrė daug dėmesio ne tik dainų atlikimui, melodijoms, bet ir pačiam sceniniui įvaizdžiui. Visa tai galėsite įvertinti jau šį penktadienį naujoje Kauno erdvėje – Pilies sodas!

Jaukioje Vilniaus vietoje Soul & Pepper šeštadienio vakarą, gegužės 30 d., skambės jauki muzika. Saturday JAZZ Special: Makin‘ Colours  – tai džiazo kvartetas, kurių repertuare skamba muzika nuo svingo iki bosanovos, nuo gipsy džiazo iki nostalgiškos baladžių romantikos bei R&B ritmų. Grupės nariai: vokalistė Gina Kazlauskaitė, klavišininkas Gediminas Strupinskas, bosistas Ernest Germanovič ir būgnininkas Aleksandras Rogoža. Šie jauni, talentingi žmonės moka suderinti jaukias, švelnias melodijas bei šokiams tinkančias. Nepraleiskite progos šeštadienio vakarą praleisti smagioje kompanijoje, klausantis smagių džiazo ritmų!

Dar vienas smagus koncertas organizuojamas legendiniame Vilniaus Brodvėjaus klube. Čia šeštadienį galėsite išgirsti WhatBox | Aušrinė Rinkevičiūtė | Valerija Iljin & Alenchicco. Šie trys talentingi atlikėjai dalyvavo „Spotlight“ Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų atviram talentų konkurse ir buvo atrinkti komisijos pasirodyti šeštadienį, gegužės 30 d., Brodvėjaus scenoje. WhatBox – duetas, pasikvietęs į kompaniją perkusistą bei saksofonistą, atlieka energingą soul, elegantišką džiazo, RnB bei kitokią muziką. Atlikėja Aušrinė Rinkevičiūtė muzika bei dainavimu stengiasi išreikšti tai, ko negali žodžiais, tai jos sielos kalba. Valerija Iljin & Alenchicco – Valerija Iljinaitė ir Tomas Alenčikas – duetas, kurį draugėn suvedė bendras, panašus jausmas muzikai, panašios vizijos bei norai mene. Duetas atlieka daugiausiai lyrines bei dramatiško stiliaus dainas. Nepraleiskite progos vienoje scenoje pamatyti ir išgirsti tiek skirtingų atlikėjų ir grupių!

Šeštadienio vakarą Vilniaus Vasaros Terasą aplankys Balkanaktis Openair. Renginio sumanytojai bei organizatoriai Baltic Balkan į svečius pasikvietė draugus iš Belgijos Balkan Hotsteppers. Tad šeštadienio naktį apsilankiusiųjų Vasaros Terasoje laukia trankus šokių ritmas ir linksmybės iki paskutinio lašo! Nepamirškite specialaus vakaro „dress kodo“ – skrybėlės, ūsai, sijonai ir auksiniai dantys!

Na o sekmadienį siūlome praleisti stebint šokius. Quest Pistols Show – tai šokių šou, unikalus pasirodymas, kuriame susijungia geriausių pasaulio šokėjų choreografija, inovatyvūs techniniai sprendimai bei naujas grupės Quest Pistols skambesys šokių muzikos kontekste. Quest Pistols Show scenoje sukasi jau 8 metus. Pradėję nuo baleto, šokėjai „išaugo“ iki pačios išvaizdingiausios rusiškos grupės. Grupė peržengia visas formatų ribas ir yra pasiruošę jums parodyti kvapą gniaužiantį šou. Ryški, šokančių gatvės „freakų“ istorija, kurie tapo ne tik žvaigždėmis bet ir artistais keičiančiais mūsų pop kultūrą.

Nepraleiskite paskutinių šių metų pavasario linksmybių! Renginiai Vilniuje, Kaune bei Klaipėdoje – tik svetainėje Kur.lt. Kur.lt – tai ne tik renginių gidas tavo mieste. Čia rasi geriausių restoranų bei kitų jaukių vietų, kuriose gali pavalgyti savo mieste, sąrašą.

Mano išsaugoti straipsniai