JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vasarą išlik aktyvi: atsakyk į klausimą ir laimėk 1 iš 2 rinkinių

Vasarą išlik aktyvi: atsakyk į klausimą ir laimėk 1 iš 2 rinkinių, susijusių su sportine veikla!

Nors vasara – atostogų metas, nevalia pamiršti aktyvios fizinės veiklos. Gali sportuoti ne sporto salėje, bet gryname ore, tačiau svarbiausia neužmiršk pasirūpinti savimi prieš treniruotes ir po jų.

Skelbiame konkursą – atsakyk į klausimą, susijusį su fizine veikla ir laimėk vieną iš trijų puikių „Amway“ baltymų batonėlių bei sportinių gėrimų rinkinių! Šie rinkiniai sportinės veiklos metu padės išlikti energingai, našiai, o po treniruočių išlaikyti gyvybingumą. Susipažink su prizais ir skubėk atsakyti į klausimą apačioje – konkurso laimėtojas skelbsime jau birželio 21 d.!

Pirmasis prizas – karamelinės – vanilės Skonio XS™/ baltymų batonėliai. Šie batonėliai skatina raumenų augimą ir jų palaikymą patogia forma. Jie padeda atsigauti po treniruotės ir numalšinti užkandžiavimo poreikius. Dėl tikslinio baltymų mišinio batonėlis prisideda prie raumenų augimo, raumenys įgauna stabilų atsikūrimo greitį su greitai ir lėtai virškinamais baltymais. Sukurtas kaip švarus batonėlis su aukštos kokybės sudedamosiomis dalimis, daug skaidulų (50% RDA) ir be pridėto cukraus, yra tikrai kitoks – be tuščių kalorijų ar daug cukraus.

Antrasis prizas – citrinių ir žaliųjų citrinų skonio gėrimas prieš treniruotę XS™. Šis gėrimas yra sukurtas siekiant suteikti tavo kūnui pagrindines maistines medžiagas, kurių tau reikia prieš treniruotes, kad suaktyvintum našumą. Gėrimas yra praturtintas 9 vitaminais ir mineralais. Vitaminai C, E ir cinkas paruošia ir apsaugo ląsteles nuo oksidacinio streso, kurį sukelia treniruotės. Gėrimas yra greitas, patogus ir skanus – tik pridėkite vandens pagal naudojimo instrukcijas.

Trečiasis prizas – apelsinų skonio elektrolitų gėrimas Drink XS ™. Šis sportinis gėrimas akimirksniu suteikia atgaivą fizinio krūvio metu, tuo pat metu skatindamas ilgesnę veiklos trukmę ir atitolindamas nuovargį. XS™ Elektrolitų Gėrimas yra sukurtas su angliavandenių ir elektrolitų balansu, tam kad pagerintų vandens įsisavinimą tavo kūne fizinės veiklos metu, ir kad papildytų elektrolitų lygius, padėdamas prailginti tavo treniruotės trukmę. Jis numalšina troškulį, papildo angliavandeniais ir tiekia energiją. Greitieji ir lėtieji angliavandeniai aprūpina energija ilgesniam treniruotės laikui ir atitolina nuovargį. Taip pat padeda reguliuoti organizmo reakciją į stresą padidindami psichinę ir fizinę ištvermę ilgesnių treniruočių metu.

Metas atsakyti į klausimą ir užpildyti konkursinę formą!

Mano išsaugoti straipsniai