JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
6 stilingiausi pavasario sezono paltai

6 stilingiausi pavasario sezono paltai, kuriais verta pasipuošti

Paltai – pereinamųjų sezonų drabužių topas. Kuomet lauke dar nėra itin šilta, verta pasidairyti, kokios paltų tendencijos šiuo metu ant bangos.

„Viva Magenta“ atspalvio paltas ar bomberis

Ši spalva ne tik ypač madinga, bet ir suteikianti aprangai gyvumo, išraiškingumo. Energingoji Viva Magenta yra 2024 metų spalva. Tai paskelbė „Pantone“ spalvų institutas. Metų spalva Viva Magenta vibruoja energija ir veržlumu. Ši spalva – violetinės ir rausvos spalvos derinys. Šį pavasarį toks atspalvis – itin madingas!

„Viva Magenta“ atspalvio paltas ar „bomberis“
„Viva Magenta“ atspalvio paltas ar „bomberis“
Vida Press

Džinsinis paltas

Šį sezoną dizaineriai siūlo atrasti naujas džinso variacijas: dažytas, plėšytas ir siuvinėtas džinsas yra populiari tendencija. Šis viršutinis drabužis gali tapti geriausiu aprangos akcentu ir paįvairinti net paprasčiausią aprangos derinį. Ieškok stilingo džinsinio palto ir derink jį prie juodų ar baltų kelnių.

Džinsinis paltas
Džinsinis paltas
Vida Press

Ryškesnių spalvų paltai

Neatsiejama šiltojo sezono dalis yra ir ryškesni paltai. Šįmet juos ypač madinga rinktis storesnius, masyvesnius, taip pat – ir ryškių neoninių spalvų. Renkantis paltą verta prisiminti tą garsių dizainerių primintą madą – ryškias, galbūt net švytinčių detalių turinčias spalvas. Net ir apniukusią pavasario dieną tokia spalva nesunkiai padės pasikelti nuotaiką, o ir minioje nepastebėtos neliksite. 

Ryškių, neoninių spalvų paltas
Ryškių, neoninių spalvų paltas
Vida Press

Ilgi paltai

Atrodo ilgi paltai madingi ne pirmą sezoną, tačiau šiemet jie atrodo dar labiau prailginti. Stebint šių metų madų pasirodymus, kuriuose pristatomos 2024 metų šiltojo sezono tendencijos, galime išvysti net siekiančius kulkšnis. Rusvų, pilkų atspalvių paltai jau šturmuoja parduotuvių lentynas. O smėlio spalvos ilgas paltas tai neužmušama klasika, kurią gali rengtis tiek kasdienai, tiek ypatingai progai prie puošnios suknelės.

Ilgi paltai
Ilgi paltai
Vida Press

Minimalistiniai paltai

Padidintų dydžių mada vyrauja dar nuo šiltojo sezono, o masyvūs drabužių siluetai persikėlė ir į pavasario tendencijas. Šį pavasarį ypač madingi trapecijos silueto, retro stiliaus ar minimalistinių formų paltai. Dizaineriai siūlo pačius įvairiausius ilgius nuo trumpučių, vos dengiančių sėdmenis, iki ilgų, siekiančių žemę. Prie plačių, oversized paltų derink siauras kelnes, džinsus ar sijonus, taip pat tiks tiesaus silueto klasikinės kelnės.

Minimalistiniai paltai
Minimalistiniai paltai
Vida Press

Oversized paltai

Vis dar vyrauja padidintų oversized siluetų paltai, po kuriais tilps ne vienas drabužis. Toms, kurios nebijo atrodyti kitaip, siūlomi patys įvairiausi paltai: trumpi ar ilgi, spalvingi ar vienspalviai. Taigi, nebijok stilingo, platesnio palto net ir apniukusią dieną.

Oversized paltai
Oversized paltai
Vida Press

Mano išsaugoti straipsniai