JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
10 romantinių filmų

10 romantinių filmų, atitinkančių TAVO meilės stadiją

Kokia šiuo metu tavo meilės stadija? Ieškai to vienintelio, bandai atsikratyti įkyraus gerbėjo, o gal įtari, jog tavo vaikinas gali tave apgaudinėti su kita? Meilės stadijoje galima taip ir užstrigti, tačiau jei nori pajudėti pirmyn, mokykis iš romantinių filmų. Pirmyn ieškoti savo santykių situacijos!

1. Niekaip nesupranti, kodėl vaikinas tau nepaskambina? Žinutės iš jo – nė kvapo? Vargu, ar jis šiuo metu užsiėmęs kažkuo kitu. Dažniausiai toks vaikino elgesys reiškia vieną skaudžią tiesą: jis paprasčiausiai nenori su tavimi susitikti. Jei vaikinas iš tiesų norėtų tęsti ryšius su tavimi, jis tikrai tau parodytų dėmesį.

Jis ne tau (He’s Just Not That Into You)

2. Mąstai apie naują pažintį… Nori sutikti kažką nepaprasto, todėl po truputį žvalgaisi, su kuo gi nuėjus į pasimatymą? O gal tau tiesiog trūksta nuotykių. Daug mokaisi ar dirbi, todėl visai neprošal būtų su kuo nors išgerti kavos, ar ne?

Atostogos (The Holiday)

3. Tavęs niekaip nepalieka įkyrus gerbėjas, su kuriuo susipažinai autobuse ar internetinėje pažinčių svetainėje? Tikrai galima rasti būdų, kaip atsikratyti tokio įkyruolio. Tereikės šiek tiek laiko… Beje, nebūk labai grubi tave įsižiūrėjusiam vaikinui. Žinoma, jei jis neatakuoja tavęs dieną – naktį.

Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienų (How to Lose A Guy In 10 Days)

4. Sutikai savo svajonių vaikiną. Jūs puikiai leidžiate laiką, jums smagu ir gera. Tačiau netyčia išaiškėja, jog jis jau… turi merginą! Tikrai ne pati maloniausia situacija. Bet ką daryti, jei vaikinas tau patinka taip rimtai, jog esi pasiryžusi netgi numoti ranka į faktą, jog jis turi kitą…

Kažkas skolinto (Something Borrowed)

5. Visos tavo draugės turi vaikinus, todėl susitikusios daugiau apie nieką kitą nešneka, tik apie savo brangiausiuosius. O tu vieniša kaip pirštas. Nenusimink, tave tikrai pralinksmins šis filmas. Ir gal nuteiks visai kitaip pažvelgti į vienišumą.

Pamergė pagal užsakymą (27 Dresses)

6. Tavo geras draugas staiga tampa tavo simpatija. IN ar OUT? Viena vertus, nenori sugadinti draugiškų santykių, kita vertus, sunku pasiduoti tave užplūdusiai jausmų lavinai. Tokia situacija atsitinka ne kiekvienai, tačiau šioje meilės stadijoje užstrigusių yra tikrai nemažai. Žiūrėk:

Draugiškas seksas (Friends with Benefits)

7. Niekaip nesupranti, kur veda jūsų santykiai. Viskas atrodo tiesiog tobula, tačiau mintyse tau vis kirba klausimas: negi visuomet taip bus? Jei kankina abejonės dėl santykių, žiūrėk:

Ta nejauki akimirka (That Awkward Moment)

8. Tu pasiilgsti vaikino kasdien. Nesvarbu, ar nesimatėte pusdienį, ar dvi savaites, tu jo pasiilgsti lygiai taip pat. Jei ilgiesi, ilgiesi ir dar kartą ilgiesi, žiūrėk graudulingąjį:

Brangusis Džonai (Dear John)

9. Tu nujauti, jog vaikinas gali būti tau neištikimas. Kažkas čia ne taip – jis nuolat su kuo nors susirašinėja, dažnai dingsta, o pradėjus jo klausinėti keičia temą. Negąsdiname, bet visko gali būti, jog jis iš tiesų žaidžia dviem frontais. Labai pravers pažiūrėti:

Kita moteris (The Other Woman)

10. Nemažai kartų nusivylei meile, todėl tau žūt būt reikia vėl patikėti, jog tikra, tyra meilė egzistuoja. Kaip iš filmų… O šis filmas tai ir įrodys! Dar labai aktualu toms svajoklėms, kurios tikisi surasti savąjį princą…

Užrašų knygutė (The Notebook)

Mano išsaugoti straipsniai