JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Santykių kliūtys kiekvienam Zodiako ženklui

Santykių kliūtys kiekvienam Zodiako ženklui

Kodėl tavo draugė, kuri vyrus vedžioja už nosies, negali jų dėmesio atsiginti, o tu, draugiška, linksma ir visuomet nuoširdi, kaskart susidedi su tikrais nevykėliais?

Gali būti, kad niekaip neįveiki tavo Zodiakui ženklui būdingų santykių kliūčių. Kokios jos? Ieškok savo ženklo ir skaityk aprašymą!

AVINAS

Avinai paprastai būna labai pavydūs ir greitai „užsidega“ dėl mažiausių smulkmenų, o vėliau dėl to gailisi. Taip pat šio ženklo atstovai gali itin lengvai išsižadėti tvirtų santykių jei jų kelyje pasipainios naujas aistros objektas. Avinų nuomonės beveik neįmanoma pakeisti, jie yra linkę viską daryti savotiškai, nepasiduoda permainoms. Jeigu Avinai savo gyvenimą susieja su jautresniu būdu pasižyminčiais ženklais, jų santykiams pavojų kels Avinų noras visas savo emocijas išsakyti garsiai ir taip, kad niekam nekiltų abejonių. Gerai, kai jie atvira širdimi išpažįsta meilę, tačiau lygiai taip pat garsiai praneš ir apie neapykantą ar nusivylimą. Taip pat šio ženklo atstovai nori išsaugoti bent dalelę laisvės ir turėti hobį, su kuriuo antroji pusė visiškai nebūtų susijusi.

JAUTIS

Jeigu Jaučiai turėtų galimybę savo antrą pusę prisirišti už pavadėlio, jie tai ir padarytų. Jeigu kokį nors žmogų ar daiktą jie apibūdina kaip „mano“, tai reiškia, kad niekas kitas neturi teisės kišti prie to nagų, nesvarbu, ar tai – sausainių pakelis, ar mergina. Jaučiai – itin pavydūs, tačiau iš savininkiškosios pusės. Jie pavydi ne kad kas nors jų antrajai pusei rodo dėmesį, o todėl, kad antroji pusė, kuri „priklauso“ jiems, leidžia sau būti ne kartu. Jaučiai – žmonės, kuriems svarbus finansinis pamatas, todėl dažniausiai jie būna šykštūs net ir labiausiai mylimiems žmonėms, dėl to jų santykiai dažnai tampa komplikuoti. Jautis niekuomet spontaniškai nenupirks merginai gėlių jei žinos, kad nuo rytojaus puokštėms bus taikoma nuolaida.

DVYNIAI

Didžioji dalis Dvynių yra puikūs pašnekovai ir nuostabūs partneriai, kurie nėra linkę kalbėti užuominomis, savo jausmus ir mintis jie išsako tiesiai šviesiai. Tačiau kartais jie mėgsta pasipuikuoti savo iškalba, gebėjimu patraukti dėmesį ir atsidurti dėmesio centre, o tai glumina jų antrąsias puses. Šio ženklo atstovams pavydas paprastai svetimas, jie kaip tik trokšta, kad jų antra pusė turėtų turiningą asmeninį gyvenimą. Nenuostabu, kad Dvyniams sunku išlikti ištikimiems. Dažniausiai jie „į kairę“ nuklysta smalsumo vedini, deja, to „smalsumo“ jų mylimieji dažniausiai nesupranta…

VĖŽYS

Vėžio atstovams svarbiausia – namai ir laiminga šeima, dėl to jie paaukos viską. Todėl šio ženklo atstovai labai rimtai žiūri į kiekvienus santykius ir jei jau Vėžys ką nors įsimyli, tai netrukus pradeda bent jau mintyse planuoti bendrą ateitį. Skamba lyg romantinio filmo herojaus aprašymas? Deja, realybėje Vėžiai dažnai atsisako savo pomėgių, kad tik partneris būtų laimingas, taip pat siekia, kad jie kuo daugiau laiko praleistų drauge, nesvarbu, nori to antra pusė ar ne. Taip pat jie vengia liūdinti savo partnerius, todėl retai kada ryžtasi atvirai kalbėti apie savo jausmus. Tačiau nevengia parodyti nepasitenkinimo ir jei jų paklausia, kas negerai, rūsčiausiu veidu atsakys „nieko, viskas gerai“.

LIŪTAS

Liūtai tikrai nelaikys nė vienos savo emocijos užgniaužę. Jie aiškiai pasakys, ko nori, net jei tektų įžeisti ar įskaudinti kitą žmogų. Šio ženklo atstovai dažniausiai būna geri pašnekovai, todėl „nesusikalbėjimas“ santykiuose jiems negresia. O štai dažniausia meilės problema, ištinkanti Liūtus – noras visada valdyti situaciją. Jis privalo žinoti, kas, kur ir kodėl aplink jį vyksta, todėl reikalauja savo antrosios pusės nuolat „duoti ataskaitas“. Šio noro neįvykdžius kyla pavydo scenos ir dramatiški ginčai. Taip pat Liūtai negali pakęsti finansinių problemų ir situacijos, kai partneris uždirba mažiau.

MERGELĖ

Mergelės santykiuose dažnai vaidina aukas ir taip pasiekia, ko nori. Ginčo metu jų partneris pasijunta kaltas nors jo kaltės ten su žiburiu nerasi. Ilgainiui partneris pavargsta nuo tokios vaidybos ir ima nuo Mergelės tolti. Kita santykių problema – Mergelės nori, kad jų ir partnerių ateities vizijos būtų panašios, bet vos tik pajunta, kad su partneriu supanašėjo, Mergelę apima pyktis ir nusivylimas. Mergelės negali pakęsti rutinos ir reikalauja kasdieninio spontaniškumo.

SVARSTYKLĖS

Dažniausiai Svarstyklės apibūdinamos kaip mokančios išklausyti ir patarti, o tai – viena svarbiausių sėkmingų santykių paslapčių. Šio ženklo simbolis – balansas, nenuostabu, kad kiekviename gyvenimo žingsnyje Svarstyklės siekia pusiausvyros, joms nebūdingi kraštutinumai ar spontaniški sprendimai. Didžiausia santykių grėsmė – rutina. Svarstyklėms patinka sėslus gyvenimo būdas, jie mėgsta gerą maistą, pasyvų laisvalaikį, todėl jei partneris – energingas ir aktyvus, galimi nuolatiniai ginčai. Taip pat Svarstyklės yra linkusios gyvenimu mėgautis šią akimirką, nesvarbu, kas nutiks rytoj. Todėl išleisti visus pinigus neturint jokių santaupų – nieko nuostabaus…

SKORPIONAS

Savininkiškumas ir pavydas yra didžiausios sėkmingų Skorpionų santykių grėsmės, sukeliančios didžiulę įtampą tarp partnerių. Skorpionai nori savo partneriams vadovauti, nesvarbu, atvirai ar pasitelkiant įvairiausias psichologines gudrybes. Jeigu Skorpionas nusprendžia skirtis, skyrybos būna itin skausmingos ir varginančios. Skorpionams nesvetimas noras perdėti, dramatizuoti, tačiau dažniausiai jie – ištikimi, nesvarbu, kaip įnirtingai būtų bandoma juos suvilioti. Paprasčiausiai Skorpionai nelinkę lengva ranka prarasti to, ką ilgai kūrė, net jei ilgamečiai santykiai seniai nebeteikia džiaugsmo nei Skorpionui, nei jo partneriui.

ŠAULYS

Šauliai – energingi ir aktyvų gyvenimą mėgstantys žmonės, todėl jų santykiuose nuobodulio nerasi ir su žiburiu. Šaulys jokiu būdu nesiekia vadovauti savo partneriui, kelti pavydo scenų. Apskritai Šauliai suteikia savo mylimiesiems visišką laisvę ir vadovaujasi taisykle „jei tikrai myli – niekur nebėgs“. Deja, dažniausiai partneriai supranta tai kaip abejingumą ir ima dairytis naujų santykių. 

OŽIARAGIS

Paprastai Ožiaragiai nėra tie, kurie laisvai reiškia savo mintis, o tuo labiau santykiuose. Iš prigimties jie yra tyleniai, nelinkę atvirai kalbėti nei apie savo problemas, nei apie jausmus, todėl partneriams juos suprasti – itin sudėtinga. Tačiau nepaisant jų uždarumo, Ožiaragiai yra patikimi ir logiškai mąstantys, nelinkę pasiduoti emocijoms. Vienintelė blogybė – Ožiaragiai dažnai būna savanaudžiai, galvojantys pirmiausiai apie savo gerbūvį, o tik vėliau, jei lieka laiko, pasirūpina ir aplinkiniais. Ne visi partneriai tai gali toleruoti!

VANDENIS

Nors iš pažiūros Vandenio ženklo atstovai atrodo draugiški ir atviri, giliai širdyje jie – itin jautrūs. Santykiuose ši savybė kelia problemų, nes Vandeniai yra linkę savo problemas ilgai analizuoti ir paprasčiausiai iki gyvo kaulo įkyrėti apie jas kalbant garsiai. Tačiau nereikia pamiršti, kad Vandeniai – neblogi pašnekovai, todėl jei partneris iškenčia „gilias išpažintis“, jo laukia ir daugybė įdomių pokalbių įvairiausiomis temomis. Jeigu Vandenių partneriai nori išvengti pavydo scenų, derėtų kuo dažniau parodyti atvirumą, net bent menkiausia paslaptis mažina jų pasitikėjimą ir kursto nepagrįstą pavydą.

ŽUVYS

Emocingosios Žuvys kiekviename žingsnyje savo partneriui primins, kad jį dievina, kad be jo negali gyventi, ir tikėsis panašaus atsako. Tai ir sukelia daugiausiai nemalonumų: nuolat girdint „sugedusią plokštelę“ partneris ima nebevertinti net tokių žodžių kaip „myliu“, o Žuvys jaučiasi nesuprastos ir per mažai mylimos. Šio ženklo atstovai – nuotaikos žmonės: vieną dieną jie gali į akis partneriui rėžti, kad jo nekenčia, o vakare skambins ir maldaus sugrįžti. Žuvys yra linkusios pavydėti, joms svarbu, kad partneris garbintų tik jas ir šiukštu neparodytų dėmesio kitiems (ypač Žuvų akivaizdoje). Žuvų skyrybų priežastis dažniausiai būna nuolatinis dramatizavimas, jautrumas (dažniausiai – be pagrindo) ir realybės ignoravimas.

Mano išsaugoti straipsniai